שר הרווחה כחלון: "השביתה תסתיים תוך יומיים שלושה"

בכנסת ככל הנראה לא נלחצים מאיומי העובדים הסוציאליים, שהבטיחו לפתוח ביום ראשון בשביתה. במהלך התכנית "פגוש את העיתונות" אמר שר הרווחה החדש משה כחלון: "העובדים הסוציאליים יכולים לסמוך עלי וגם על משרד האוצר"

שר הרוווחה והתקשורת משה כחלון, התייחס הערב בתכנית "פגוש את העיתונות" לשביתת העובדים הסוציאליים שצפויה להיפתח מחר בבוקר. כחלון טען כי "גם אם תהיה שביתה של העובדים הסוציאליים היא כנראה תסתיים תוך יומיים שלושה".

במהלך התכנית דיבר כחלון על מצוקת העובדים הסוציאליים ואמר כי משכורת של 5,000 שקלים לעובד סוציאלי "היא לא סבירה". עוד אמר: "העובדים הסוציאליים יכולים לסמוך עלי וגם על משרד האוצר, ואעשה הכל כדי שלא יהיו בישראל עובדים סוציאליים סוג א' וסוג ב'".

כחלון הביע במהלך הריאיון שביעות רצון על התפקיד החדש שקיבל לידיו. "אני אוהב את תיק הרווחה ומוצא את התפקיד מרתק", גילה כחלון והוסיף כי בזמן כהונתו ידאג לכך שכל אדם מגיל 80 שיגיש בקשה לסיעוד, יוכל לקבל סיוע ללא בדיקה משפילה.

בנוגע למאבקים הפוליטיים בקואליציה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לשר החוץ ליברמן אמר כי "גם בין שותפים יש מחלוקות ולא צריך להתרגש מכך". כאשר נשאל אם ישקול לרוץ לראשות הממשלה אמר: "אין שום סיכוי בעולם".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק