חשד: בנה של ח"כית גנב אלכוהול בשווי 50,000 ש"ח

הסיפור הבא מגיע מנצרת עילית אך הוא קשור גם לבן משפחה של ח"כית מכהנת. בלב הסיפור: חשד לגניבה, אבל במקרה הזה יש דמות מאד מסוימת במרכזו: מורן שמטוב בן ה-25, בנה של חה"כ מישראל ביתנו ליה שמטוב, ועניינו חשד לגניבת בקבוקי אלכוהול בשווי אלפי שקלים. עורך דינו של שמטוב: התלונה בוטלה. המשטרה: החקירה נמשכת

המשטרה עצרה היום את מורן שמטוב, צעיר בן 25 מנצרת עלית ובנה של חברת הכנסת ליה שמטוב, בחשד לגניבת בקבוקי אלכוהול ממעסיקו בפאב-מסעדה בשווי של כ-50,000 שקלים. בחקירתו במשטרה הודה שמטוב במיוחס לו, והמשטרה ממשיכה בחקירת המקרה.

החקירה נפתחה לאחר ששמטוב הגיע למשטרה, וטען שהמעסיק שלו מאיים עליו ומנסה לסחוט אותו באיומים. עוד טען שמטוב בחקירתו כי מעסיקו חב לו סכום של כ-7,000 שקלים.

בחקירה במשטרה טען המעסיק כי מזה תקופה ארוכה הוא מבחין בחוסרים במלאי, ולאחר בדיקה שערך - גילה כי שמטוב לוקח ללא רשות בקבוקי אלכוהול מהמלאי, בשווי של מאות ואלפי שקלים, ומוכר אותם באופן פרטי.

שמטוב עצמו הודה במיוחס לו וטען כי מכר את הבקבוקים בגלל החוב של מעסיקו כלפיו, אך כשל להסביר מדוע מכר אלכוהול בשווי של 50,000 שקלים כאשר החוב לטענתו עומד על 7,000 שקלים בלבד. בימים הקרובים ישקלו במשטרה אם להגיש נגד שמטוב כתב אישום בפרשה.

מעורך דינו של שמטוב נמסר בתגובה: "הגשנו תלונה במשטרה על סחיטה באיומים, אך היא בוטלה לאחר שהצדדים הגיעו להבנה". מהמשטרה נמסר בתגובה, לעומת זאת, כי החקירה בנושא ממשיכה ובהמשך ייתכן שיוזמנו עדים נוספים בפרשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק