הציבור יקנה את ערוץ 20 למשפחת נתניהו?

כתב "מעריב" בן כספית מפרסם הבוקר כי גורמים במשרד ראש הממשלה מנסים לאחרונה לשנות את תקנות אחזקת ביתו של נתניהו בקיסריה, כך שאחוז ניכר מההוצאות ישולמו על ידי המדינה. בין ההוצאות: החלפת מקרר ותשלומים עבור ערוצי הכבלים. בלשכת רה"מ מכחישים

נתניהו והאח הגדול (חדשות 2)

אם גל עליות המחירים לא מספיק לכם, היום מתברר שבמשרד ראש הממשלה מנסים לגרם לכך שהמדינה תישא בהוצאות השונות של בית משפחת נתניהו בקיסריה. וכשאומרים "המדינה", מתכוונים בהחלט למיסים שלכם.

איש "מעריב" בן כספית פרסם הבוקר כי גורמים בכירים במשרדו של נתניהו מנסים לנסח מחדש את "נוהל אחזקת בתי ראש הממשלה", כך שיכוסו גם הוצאות שלא כוסו אצל ראשי ממשלות אחרים.

בין השאר, מדובר בהחלפת מערכת תריסים חשמלית, מערכת המיזוג, תשלומים עבור ערוצי כבלים ולווין - בין השאר גם ערוץ 20, ערוץ "האח הגדול", וגם החלפת מקרר.

לשכת רה"מ: הייתה רק בקשה להבהיר את הסעיפים הקיימים

לפי הפרסום ב"מעריב", מאז כניסתו של נתניהו של תפקיד הועלו הדרישות הללו מספר פעמים, אך נדחו. לפי הנוהל הקיים, המדינה תדאג לאחזקה שוטפת בלבד של ביתו הפרטי של ראש ממשלה, לצורך "שמירה על הקיים". מעון ראש הממשלה הוא רכוש המדינה ולכן נמצא באחזקה מלאה שלה.

גורם בכיר מחוץ למשרד ראש הממשלה אמר לכספית כי "מדובר במסכת דרישות מופרזת, לא הגיונית, שמעידה על תיאבון בריא ורצון לנהל חיים שלמים על חשבון הציבור".

מלשכת ראש הממשלה נמסר לעיתון בתגובה לידיעה כי: "הפרטים אינם נכונים. האמת בדיוק הפוכה. למרות הזכויות שהקנתה לו המדינה, החליט ראש הממשלה בנימין נתניהו לשלם מכיסו חלק מההוצאות המאושרות. בניגוד לנטען, איש לא דרש להעלות את תקציב ההשתתפות, אלא להבהיר את הסעיפים הקיימים".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק