שטייניץ התעלף ואושפז בביה"ח

שר האוצר יובל שטייניץ, אושפז הלילה בביה"ח הדסה עין כרם בירושלים לאחר שלא חש טוב בביתו. נבדקת האפשרות כי מדובר בעייפות עקב עומס. הוא עובר סדרת בדיקות ויישאר בהשגחה למשך 24 שעות

שר האוצר יובל שטייניץ, פונה הלילה לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, לאחר שחש לא בטוב בביתו והתעלף. נבדקת האפשרות כי המצב נגרם כתוצאה מעייפות יתר שנגרמה מעומס רב.

מבית החולים נמסר כי הרופאים החליטו להשאיר את השר שטייניץ 24 שעות נוספות בבית החולים, זאת לצורך סדרת בדיקות נוספות. מלשכת ראש הממשלה נמסר כי נתניהו התקשר לשר ואיחל לו החלמה מהירה.

בראיון לתכנית "מה בוער" עם רזי ברקאי בגלי צה"ל, אמר השר כי שלומו טוב: "יש לי כנראה שפעת, ואני ממליץ לכל אזרחי ישראל לא לעשות מה שעשיתי אתמול - לשכוח לאכול ולשתות יום שלם. פעם הבאה אזכור לאכול לפחות ארוחה אחת עם שתייה ביום", אמר והוסיף: "הצוות המסור בבית החולים בודק שאין שום דבר אחר. אני מרגיש טוב - אבל קצת עייף וחלש".

בעקבות האירוע לא ישתתף שטייניץ בדיון בהתייקרויות האחרונות במשק. בפגישה ישתתפו גם יו"ר לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים, שרגא ברוש, יו"ר ההסתדרות עופר עיני ויו"ר השלטון המקומי, שלמה בוחבוט, על מנת לדון בהתייקרויות המחירים האחרונות.

ההסתדרות הודיעה שתכריז על סכסוך עבודה

ראש הממשלה בנימין נתניהו, מגבש חבילת ההטבות על מנת להקל על הציבור. החבילה תכלול ביטול העלאת המס על הדלק, תשלום חשבון מים לפי מבחן הכנסה, ביטול התייקרויות בתחבורה הציבורית ודיון מחודש בהעלאת מחירי הלחם. התכנית תחייב קיצוץ רוחבי במשרדי הממשלה או דחיית ההורדה במס החברות.

אתמול הודיעה ההסתדרות כי בכוונתה להכריז מחר על סכסוך עבודה במשק על רקע ההתייקרויות האחרונות. "ביום חמישי בצהריים תתכנס הוועדה לתיאום וביצוע של ההסתדרות כדי לקבל החלטה בעניין, במחאה על עליית המחירים של מוצרי היסוד ועל אי נכונותה של הממשלה לאמץ את ההסכם להעלאת שכר המינימום", נמסר מההסתדרות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק