היו"ר הזמני של העבודה: מיכה חריש

מיכה חריש יהיה יושב הראש הזמני של מפלגת העבודה - כך החליטו היום שמונת חברי הכנסת של המפלגה, שהתכנסו היום על מנת לדון בהליכים הפנימיים בה. בעבר היה חריש מזכ"ל מפלגת העבודה ושר בממשלת רבין השנייה

בסיעת העבודה לא מפסיקים להפתיע. הערב בחרו חברי הסיעה בשר לשעבר מיכה חריש לתפקיד היו"ר הזמני של המפלגה. בעברו שימש חריש כמזכ"ל המפלגה וכשר התעשייה והמסחר בממשלת רבין השנייה.

ועידת המפלגה אמורה לאשר את המינוי. מחר ישתתף חריש בישיבת הסיעה שתתקיים בשעה 15:30. חריש כיהן כחבר כנסת במשך 23 שנה ופרש בשנת 1996. כיום הוא משמש כראש מועצת הקולנוע בישראל.

תכנית הגיוס למפלגת העבודה

אתמול פרסמנו לראשונה את התכנית להחיות מחדש את מפלגת העבודה: ארגל מרגלית, יו"ר קרן הון סיכון JVP וחבר מפלגת העבודה, יוזם קמפיין חדש יחד עם נשיאת "קרן ירושלים", רות חשין, במטרה להשיב למפלגת העבודה המפולגת את תומכיה.

במסגרת הקמפיין, ינסו השניים לפנות לכל תומכי העבודה ברחבי הארץ, ובראשם עשרות אלפי אנשי ההיי-טק "ולהשיבם הביתה". "הממשלה שלנו רעה", אומר הערב מרגלית בראיון לתכנית "פגוש את העיתונות". "היא מוציאה מסרים של גזענות, של בידוד ישראל, ואנחנו מחפשים את האלטרנטיבה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק