פרסום ראשון: תכנית הגיוס למפלגת העבודה

אנשי הייטק, ראשי מגזרים במשק ואנשי עסקים - זוהי האוכלוסייה אליה החליטו לפנות אראל מרגלית, יו"ר קרן הון סיכון JVP וחבר מפלגת העבודה ורות חשין, נשיאת "קרן ירושלים", במטרה להחזיק למפלגת העבודה את כל המתפקדים שאבדו לה. "אנחנו הולכים לעשות פה מהפיכה", הם מבטיחים

מחיים מחדש את מפלגת העבודה: ארגל מרגלית, יו"ר קרן הון סיכון JVP וחבר מפלגת העבודה, יוזם קמפיין חדש יחד עם נשיאת "קרן ירושלים", רות חשין, במטרה להשיב למפלגת העבודה המפולגת את תומכיה.

במסגרת הקמפיין, ינסו השניים לפנות לכל תומכי העבודה ברחבי הארץ, ובראשם עשרות אלפי אנשי ההיי-טק "ולהשיבם הביתה". "הממשלה שלנו רעה", אומר הערב מרגלית בראיון לתכנית "פגוש את העיתונות". "היא מוציאה מסרים של גזענות, של בידוד ישראל, ואנחנו מחפשים את האלטרנטיבה".

"להיפתח מחדש למתפקדים"

לדבריו, "לתנועת העבודה יש היסטוריה, ועליה להיפתח מחדש להרבה מאוד מתפקדים". השניים אומרים כי במסגרת הקמפיין, תיעשה פנייה "לציבור החברתי בכל הארץ, בקמפוסים, בחוצות ובחברות על מנת לקרוא לאנשים להתפקד ולהיות חלק מתנועת העבודה".

"אין אלטרנטיבה אחרת", אומרים הערב מרגלית וחשין. "הרבה מאוד אנשים שייכות, אך מאידך מרגישים שיש צורך בשינוי. כל אחד שאכפת לו צריך פשוט לעשות מעשה". השניים הדגישו הערב כי "המטרה היא פשוט לחזק את העובדה. אנחנו הולכים לעשות פה מהפיכה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק