גלעד שרון התפקד לקדימה

בנו הצעיר של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון, השרוי בתרדמת כבר ארבע שנים, התפקד למפלגת קדימה. בידיעה שמפרסם הבוקר "ידיעות אחרונות" נאמר כי שרון בן ה-45, המעורב בפוליטיקה מאז שהקים אביו את מפלגת קדימה, החליט להצטרף למפלגה ולהתמודד על מקום בכנסת הבאה

גלעד שרון התפקד לקדימה (חדשות 2)

ארבע שנים אחרי ששקע אביו בתרדמת, החליט בנו הצעיר של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון ללכת בעקבות אביו, והתפקד למפלגת קדימה, מתוך כוונה להתמודד לכנסת הבאה. גלעד שרון, איש עסקים המנהל גם את חוות השקמים המשפחתית, החליט לפנות לפוליטיקה בגיל 45, כך מפרסם הבוקר יובל קרני, כתב "ידיעות אחרונות".

גלעד, אחיו הצעיר של עמרי שהתפטר מהכנסת לאחר שהורשע בעבירה על חוק מימון מפלגות, היה ידוע ככזה שפועל מאחורי הקלעים בפוליטיקה הישראלית ועד היום, לא היה חבר רשמית באף מפלגה. אולם לאחר שהתייעץ עם גורמים שונים במערכת בפוליטית, ועם מקורבו, הפרסומאי ראובן אדלר.

גלעד שרון הוא הדמות הפחות מוכרת במשפחת שרון, ובניגוד לאביו ואחיו לפניו, נהג להתרחק מעין הציבור. עם זאת, במערכת הפוליטית הוא ידוע כמקורב לציפי לבני יו"ר מפלגת קדימה. בדצמבר 2009, כאשר עמדה המפלגה בפני פילוג שהיה משנה את פניה לעד, התגייס שרון להצלת המפלגה שהקים אביו והיה חלק מהסיבה בגללה הפילוג לא יצא לפועל.

אתמול: יעקב פרי התפקד לקדימה

חיזוק משמעותי למפלגת קדימה: אמש החליט יעקב פרי, לשעבר ראש השב"כ ומנכ"ל סלקום, להתפקד למפלגה. פרי, שמשמש כיום יו"ר בנק מזרחי-טפחות, אמור לעזוב את תפקידו לקראת ההצטרפות למפלגה.

פרי היה אחד האנשים המחוזרים ביותר במערכת הפוליטית בשנים האחרונות, כאשר כל המפלגות הגדולות ניסו לגייס אותו לשורותיהן. פרי הודיע היום כי הגיע הזמן לנקוט עמדה ולהפסיק "להיות על הגדר", כלשונו.

על אף התפקדותו למפלגה, עדיין לא החליט פרי אם להתמודד על מקום ברשימת קדימה לכנסת בבחירות הבאות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק