נתניהו לליברמן: "הליכוד זו לא דיקטטורה"

בעקבות דבריו החריפים של ליברמן נגד חברי הליכוד תקף אותו אתמול ראש הממשלה בנימין נתניהו בשיחת טלפון. "הליכוד היא מפלגה דמוקרטית ופלורליסטית ולא דיקטטורה של דעה אחת. כל שרי הליכוד חרדים ודואגים לביטחון המדינה ולתושביה והם לא זקוקים לשם כך לאישור מאיש", אמר נתניהו

נתניהו משיב אש: ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח אמש עם שר החוץ אביגדור ליברמן בעקבות דבריו נגד חברי מפלגת הליכוד. נתניהו אמר לליברמן בחריפות: "הליכוד היא לא דיקטטורה של דעה אחת".

ראש הממשלה אמר במהלך שיחתו עם ליברמן שהוא דוחה לחלוטין את דבריו ביחס לבכירי הליכוד. ראש הממשלה ציין שחשוב במדינה דמוקרטית לשמור על מגוון דעות.

נתניהו הוסיף והדגיש: "הליכוד מאוחד בצורך לפעול נגד ארגונים הפועלים בדרך בלתי חוקית נגד מדינת ישראל וצה"ל, אך עם זאת יש מגוון דעות לגבי הדרך הנכונה לממש מדיניות זו".

עוד הוסיף ראש הממשלה: "הליכוד היא מפלגה דמוקרטית ופלורליסטית ולא דיקטטורה של דעה אחת. כל שרי הליכוד חרדים ודואגים לביטחון המדינה ולתושביה והם לא זקוקים לשם כך לאישור מאיש".

אתמול התבטא שר החוץ ליברמן נגד מספר חברי ליכוד. הוא התפרץ על חברי הכנסת בגין, ריבלין ואיתן בעקבות התנגדותם להקמת ועדת חקירה פרלמנטרית נגד ארגוני השמאל וכינה אותם: "מתקרנפים שהפכו לחבורת פיינשמקרים".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק