ח"כ יחימוביץ' נגד נחום ברנע וה"צילום החושפני"

בעקבות הטור שפרסם ברנע על משפט האונס של קצב, תוקפת ח"כ יחימוביץ' בבלוג שלה את העיתונאי ונזכרת בתמונתה שעוררה אצל ברנע "פנטזיות סודיות", כלשונה. "אם אשה רגילה בת 45 בבגדי ספורט שגרתיים שיצאה לריצה היא אובייקט מיני בוטה בשביל ברנע, ואף מזמינה אונס", היא שואלת, "מה לא אובייקט מיני בשבילו - אישה ברעלה?"

ח"כ שלי יחימוביץ'. תמונה חושפנית? (מתוך הבלוג של ח"כ יחימוביץ')

ח"כ שלי יחימוביץ' (העבודה) תוקפת היום בחריפות את העיתונאי נחום ברנע בעקבות הטור שפרסם בסוף השבוע האחרון ב"ידיעות אחרונות" על פרשת הנשיא לשעבר משה קצב. ברנע הזכיר בטורו תמונה של "ח"כית בשנות ה-40 לחייה" רצה בחוף הים, וכתב כי "התצלום נועד להבליט את מה שנועד להבליט".

בתגובה, כתבה ח"כ יחימוביץ' בבלוג שלה את הדברים הבאים: "פסק הדין בעניינו של משה קצב, שברנע - מי שליטף את קצב כל הדרך להרשעה - מתקשה להתמודד אתו, הזכיר לברנע צילום פפראצי של יוסי אלוני שפורסם לפני חמש שנים במעריב".

"ברנע, בפנטזיה שלו, זכר אותי בצילום "בבגד גוף שחור, צמוד, חושפני, שנועד להבליט", וכמי שהצטלמה בכוונה כ'אובייקט מיני בוטה'. בטורו בסוף השבוע, תחת הכותרת "יש להן כוח", ברנע משתמש בזכרון המשובש שיש לו מהצילום - להוכיח שנשים אשמות בכך שהן אובייקט מיני ולכן מזמינות אונס, ומאשים את קורבנותיו של קצב במה שקרה להן".

יחימוביץ' מתרעמת על הדברים ותוקפת: "אם אשה רגילה בת 45 בבגדי ספורט שגרתיים, שיצאה לריצה על החוף בתל אביב היא אובייקט מיני בוטה בשביל ברנע, ואף מזמינה הטרדות ואונס, מה לא אובייקט מיני בשביל ברנע? אשה עם רעלה?"

"דווקא משום שברנע עיתונאי חשוב - מסריו המעוותים, האשמת הקורבנות, השוביניזם הפרימיטיבי שלו - מחייבים מענה. והוא מקבל אותו".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק