יועץ התקשורת של נתניהו התפטר

"לאחרונה ביקשתי מראש הממשלה בנימין נתניהו לסיים את תפקידי ולעבור לסקטור הפרטי" - כך הודיע הערב ניר חפץ, ראש מטה ההסברה הלאומי, בהודעה לכלי התקשורת. "אני מודה לראש הממשלה על הזכות שניתנה לי לשרת את המדינה". מוקדם יותר דיווחנו כי מבקר המדינה בודק את התאמתם לתפקיד של מספר בכירים בלשכת נתניהו

גל העזיבות בלשכת ראש הממשלה לא נגמר: ראש אגף ההסברה הלאומי בלשכת רה"מ, ניר חפץ, הודיע הערב על התפטרותו מהתפקיד לאחר שנה וחצי.

"לאחרונה ביקשתי מראש הממשלה בנימין נתניהו לסיים את תפקידי ולעבור לסקטור הפרטי", כתב חפץ בהודעה לכלי התקשורת. "אני מודה לראש הממשלה על הזכות שניתנה לי לשרת את המדינה תחת הנהגתו ועל התקופה המאתגרת והאמון שנתן בי".

חפץ הוסיף: "הייתי לצדו של ראש הממשלה כשהוציא את המשק מהמיתון העולמי, כששמר בנחישות על כושר ההרתעה של ישראל וכשהוביל החלטות מכריעות בביטחון, בכלכלה, בתשתיות, בחינוך ובחתירה לשלום יציב ובטוח. אני מודה גם לשרי הממשלה ולצוות לשכת ראש הממשלה על שיתוף הפעולה הפורה".

מלשכת רה"מ נמסר בתגובה: "ראש הממשלה בנימין נתניהו הודה לניר חפץ על שירות מסור ומקצועי שסייע רבות לו ולמדינת ישראל, ואיחל לו הצלחה בדרכו החדשה".

המבקר בודק את בכירי לשכת רה"מ

מוקדם יותר הערב דיווח כתבנו המדיני אודי סגל כי מבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס בודק את התאמתם לתפקיד של חמישה-שישה בכירים בלשכת ראש הממשלה. בדיקת המבקר נמצאת בשלבים מאוד מתקדמים ובמהלך השבועות הקרובים אף צפוי להתפרסם דוח בעניין.

בלי קשר לבדיקה של מבקר המדינה, נמשך גל העזיבות בלשכת ראש הממשלה. היועץ האישי צחי גבריאלי עוזב לאור תחושה של מיצוי לאחר תקופה של שמונה שנים במחיצתם של כמה ראשי ממשלות; הוא מצטרף ליועץ הפוליטי שלום שלמה שעזב לפני כמה ימים. קיימים גם כמה שמות של יועצים שבוחנים כעת את דרכם סביב בנימין נתניהו ואת עבודתם בלשכת ראש הממשלה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק