סופית: צחי הנגבי התפטר מהכנסת

45 ימים לאחר שבית המשפט הטיל עליו קלון, הגיש ח"כ צחי הנגבי את התפטרותו ממשכן הכנסת. לאחר שהגיש את מכתב ההתפטרות אמר הנגבי כי הוא מאמין שגם מחוץ לכנסת הוא ימשיך לפעול למען מדינת ישראל

לאחר שבית המשפט היל עליו קלון לפני כחודש וחצי, הגיש ח"כ צחי הנגבי את התפטרותו מהכנסת. התפטרותו של הנגבי הגיעה לאחר שפרקליטות המדינה החליטה שלא להגיש ערעור במרבית סעיפי האישום. בצאתו ממשכן הכנסת אמר הנגבי: "אני מאמין שגם מחוץ לבית הזה אמשיך לפעול למען מדינת ישראל.

היום חלפו 45 ימים בהם החוק מאפשר לפרקליטות להגיש ערעור, אך זו בחרה שלא לעשות כן בשל שביתת הפרקליטים.במקביל הודיעה פרקליטות המדינה כי לכשתסתיים שביתת הפרקליטים היא מתכוונת לבקש מבית המשפט להאריך את התקופה במהלכה זכאית הפרקליטות להגיש ערעורים. עם זאת, הודיעו היום ועד הפרקליטים על כוונתם להחריף את השביתה.

ועד הפרקליטים יתכנס ביום ראשון לדיון חירום, לאחר שאתמול פוצץ המשא ומתן בינם לבין האוצר. נציגי האוצר סיפרו בתום הפגישה כי המפגש הסתיים ללא תוצאות, בגלל שהפרקליטים העלו את דרישותיהם מעבר למה שכבר הציגו. מארגון פרקליטי המדינה נמסר כי הטענה הזאת שקרית וכי אנשי האוצר לא הסכימו לזוז מעמדתם הידועה מזה חודש והתנהגו בצורה מבזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק