טייס משנה: חלוץ התפקד לקדימה

אחרי שבמשך תקופה ארוכה סירב להכריז זאת באופן רשמי, התפקד היום דן חלוץ למפלגת קדימה. בעבר אמר הרמטכ"ל לשעבר כי הוא אינו מייעד עצמו לתפקיד שר הביטחון

דן חלוץ, חותם היום על טופס התפקדות (חדשות 2)

מסתכל קדימה: הרמטכ"ל לשעבר דן חלוץ התפקד בצהריים למפלגת קדימה וחתם על טפסי ההצטרפות. בחודשים האחרונים הביע חלוץ רצון להיכנס לתחום הפוליטי והביע הזהות עם המצע של קדימה. במקביל הוא נפגש לא פעם עם יו"ר ציפי לבני.

יו"ר קדימה לבני שוחחה עם חלוץ זמן קצר לאחר החלטתו, וברכה אותו על החלטתו להצטרף לקדימה. "אני מברכת אותך על הצטרפותך לחברי המפלגה, איתם נפעל לשיפור פניה של ישראל", אמרה לבני. "הצטרפותך היום היא עדות נוספת למגמה הולכת ומתחזקת של אנשים המזדהים עם עקרונותיה של קדימה, ואני בטוחה כי רבים וטובים נוספים יצטרפו לשורותינו ויתמודדו במסגרת קדימה בכל תחומי הפעילות".

בריאיון ל"מעריב" בספטמבר האחרון אמר הרמטכ"ל לשעבר כי הוא אינו מייעד את עצמו לתפקיד שר הביטחון. "ביטחון אינו בראש סדר העדיפויות שלי. לדעתי גם אזרח מהשורה יכול להיות שר ביטחון מצוין", ציין.

כאשר נשאל חלוץ לגבי ראשות הממשלה, ענה: "קודם צריך להיות חבר כנסת, אחר כך נראה. קודם אני צריך לחצות את הגשר הראשון. עוד לא בניתי אותו אפילו".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק