מקורב לח"כ אמסלם: "הרב עובדיה בכלא"

ח"כ חיים אמסלם, מי שש"ס הגדירה כלא רצוי במפלגתה, משיב מלחמה - דרך מקורבים. במכתב מיוחד שנשלח על ידי אחד ממקורביו נטען כי הרב עובדיה יוסף מבודד מן העולם על ידי מקורביו שמנצלים אותו ומציגים לו מצג שווא. האיש שתומך בעבודה לאברכים ובגיוס לא מפסיק להרגיז את הנהגת ש"ס

מקורביו של חבר הכנסת הסורר של ש"ס לא מוותרים: היום נשלח מכתב מיוחד על ידי מקורב לאמסלם בו מכריז המקורב, "הרב עובדיה יוסף נמצא בכלא". הוא טוען כי הרב מבודד על ידי סביבתו ואינו מחובר לעולם. תנועת ש"ס, שכבר נישלה את אמסלם מהתואר "רב", מתייחסת לפרטים בביטול.

"כבר כמה שנים שהרב עובדיה יוסף לא איתנו, הוא בבית הכלא. לא כלא מעשיהו, איילון או חרמון. הוא בכלא בביתו שלו", כתב המקורב. " לא מתחשבים במצב בריאותו, בגילו המופלג וכמובן שלא בדעתו. הוא כלי ומשתמשים בו לפי האינטרס הרגעי. הוא כלוא בידי אנשים שהוא בטוח שהם אוהבים אותו ודואגים לו. אבל הדבר היחיד שהם עושים זה למצוץ את דמו עד הטיפה האחרונה", מוסיף המקורב.

"ש"ס היא תנועה מתה"

בהמשך המכתב נכתב, אדם שהיה בן בית אצל הרב, על האמת אותה מסתירים מקורבי הרב עובדיה מן המרן. "הם מציירים לרב מצג-שווא, שבו יש תנועה תוססת ומצליחה שמקדמת את הרעיונות ההם. ולא היא. ש"ס היא תנועה מתה, גופתה פשוט טרם התקררה", הוא מכריז. "אשמתו של אלי ישי היא רק חלקית, אלו האנשים שסובבים את הרב", מסביר.

"כשהרב שבוי בביתו, ספריו הם החברים היחידים, שעוד לא בגדו בו. הרב עובדיה יוסף שליט"א ייזכר תמיד כאבי המהפכה, אבל כמו משה רבנו הוא לא יזכה לקצור את פירות עמלו", מסכם המקורב. ח"כ החליט להמשיך ולהחזיק במנדט שניתן לו מהציבור בניגוד ל"הוראה" שניתנה לו מהרב עובדיה.

דובר ש"ס רועי לחמנוביץ', מסר בתגובה לדברים, כי הסכסוך בין ח"כ אמסלם לבין ראשי ש"ס נמשך כבר למעלה משנה וחצי: "שרי ש"ס וחברי-הכנסת שלה נפגשים עם הרב יוסף מדי בוקר ומעלים בפניו שאלות ותהיות. ראשי ש"ס נוהגים אך ורק לפי הנחיית הרב ועצותיו. עוד הוסיפו בש"ס כי: כל בית-ישראל מוזמן להגיע לתפילת שחרית בבית-הכנסת של הרב ולראות מהו 'מאור ישראל'. כל הזדונות היוצאים מבית-מדרשם של מסרסי תורה, אינם ראויים לכל יחס."

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק