צפו: ח"כ ציפי חוטובלי חוסמת את הכביש

במשך 20 דקות עמדו הבוקר המכוניות ברחוב הרב ברלין בירושלים, בזמן שרכבה של ח"כ ציפי חוטובלי חסם בחלקו את הכביש. התושבים זעמו: "כל יום היא מגיעה לרחוב בשעה מאוחרת וחצי מהמכונית חוסמת את הכביש". חוטובלי בתגובה: יש מצוקת חניה אדירה, עם הממתינים הסליחה

לחברי כנסת מותר הכול? מכוניתה של ח"כ ציפי חוטובלי (ליכוד) תועדה הבוקר כשהיא חוסמת את רחוב הרב ברלין בשכונת רחביה בירושלים. בדף הפייסבוק של קבוצת "יאללה קדימה", בה הועלה הסרטון, נכתב כי הרחוב נחסם במשך יותר מ-20 דקות.

בתיאור הסרטון בפייסבוק נכתב כי הח"כית החנתה את מכוניתה על מדרכה המסומנת באדום-לבן, "כאשר יותר ממחצית הרכב גולש לתוך הכביש". לפי הנכתב, "רכב אשפה של עיריית ירושלים ועשרות רכבים שהשתרכו מאחוריו נאלצו להמתין עד שח"כ חוטובלי התעוררה והגיעה לפנותו".

אחד מתושבי הרחוב אומר בסרטון כי "כל יום היא סוגרת את הכביש במקום אחר. לא אכפת לה, חוצפנית". תושב אחר מגיב: "כל יום היא מגיעה לרחוב בשעה מאוחרת ומכיוון שאין לה חניה בצד שמאל, בכחול-לבן, היא מחנה בצד ימין, היכן שאסור באדום-לבן, כאשר חצי מהמכונית חוסמת את הנתיב".

דורון גיסינגר, דוברה של ח"כ ציפי חוטובלי אמר בתגובה כי "בכמה שכונות בירושלים, כמו רחביה ונחלאות, מקובל בשעות הערב והלילה לחנות עם שני גלגלים על המדרכה, עקב מצוקת חניה אדירה. העירייה מודעת לעניין, ולא מחלקת דוחות בשכונות אלה. כל אדם מוזמן בשעות הלילה לבוא ולראות את הרכבים הממלאים את המדרכות, הבעיה היחידה היא עם רכב התברואה שהגיע מוקדם לפני שהרכב הוזז מהמקום. עם הממתינים הסליחה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק