מי הח"כ שיותר מבוקש ממשה פרץ?

אם עד יום שישי האחרון לא הייתם בטוחים בדיוק מי זה אורי מקלב, סביר להניח שכבר התעדכנתם. חבר הכנסת מיהדות התורה כבש את גוגל - והכל בגלל טעות שעלתה למשתתפי שעשועון הטלוויזיה "אל תפיל את המיליון" 800 אלף שקל

מי יותר פופולארי? (חדשות 2)

Remember my name: ח"כ אורי מקלב (יהדות התורה) הפך השבוע לאחד האנשים המבוקשים ביותר בישראל - לפחות על פי מנוע החיפוש גוגל.

בדיקה ב"גוגל אינסייטס" מגלה כי בימים האחרונים כבש צמד המילים "אורי מקלב" את רשימת החיפושים החדשים באתר - בצורה דרמטית במיוחד. יותר גולשים, כך עולה, הקישו את שמו של סגן יו"ר הכנסת מטעם סיעת יהדות התורה, מאשר את שמו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. יתרה מכך, מקלב היה פופולרי בשבוע האחרון יותר מהדוגמנית בר רפאלי והזמר משה פרץ.

ומה הסיבה לכך שכולם מחפשים את ח"כ מקלב? למרות העבודה הפרלמנטרית שלו במשכן, את 15 דקות התהילה שלו חייב מקלב דווקא לתכנית טלוויזיה ששודרה ביום שישי האחרון.

טעות של 800 אלף שקלים

במסגרת השעשועון החדש של קשת "אל תפיל את המיליון", בהנחיית ארז טל, נשאלו שני משתתפים מי מבין השלושה: יריב לוין, אורי מקלב ואמיר אוקרייניץ - אינו חבר כנסת? השניים נקבו בשמו של מקלב ושילמו על הטעות - ובגדול. הם הפסידו לא פחות מ-800 אלף שקלים ונשלחו הביתה מאוכזבים.

ח"כ מקלב עצמו, שלא צפה כמובן בתכנית המשודרת לאחר כניסת השבת, התעדכן בתחילת השבוע בנעשה. למרות חילול היום הקדוש, כך מסר דוברו, הוא לא שמח שמישהו הפסיד כסף.   

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק