האם קרנית גולדווסר מצטרפת ללבני?

לאחר שבמשך השנתיים האחרונות הפכה לדמות ציבורית ולאחת מהנשים המסוקרות ביותר במדינה, אלמנתו של החייל אהוד גולדווסר ז"ל שוקלת להיכנס לפוליטיקה: קרנית נועדה היום עם יושבת ראש קדימה ציפי לבני לפגישה בה דנו השתיים בנושא הצטרפותה של גולדווסר למפלגה. קדימה: "מדובר במגעים ראשוניים ושום דבר עוד לא סגור"

קרנית גולדווסר בדרך לפוליטיקה? (חדשות 2)

קרנית גולדווסר שוקלת להיכנס לפוליטיקה: אלמנתו של החייל אהוד גולדווסר ז"ל נועדה היום עם יושבת ראש קדימה ציפי לבני. בקדימה אומרים ש"מדובר במגעים ראשוניים ושום דבר עוד לא סגור".

קרנית, שאיבדה את בעלה אודי גולדווסר במארב מתוכנן של החיזבאללה בלבנון, הפכה לסמל המאבק למען שחרורם של חיילי צה"ל החטופים. עד ליום שבו הוחזרו ארונות הקבורה וכבתה התקווה להשיבם בחיים, היא הניעה את הקמפיין התקשורתי לשחרורם ברחבי העולם. היא זכורה גם בזכות התייצבותה באו"ם מול נשיא אירן, אחמדינג'אד, והאשמתו בכך שהוא האחראי לחטיפת בעלה וחבריו.

כיום היא ממשיכה בעבודתה האקדמאית בטכניון ובנוסף מגישה תוכנית אקטואליה יומית בשם "סטאטוס" לצד איש התקשורת עידן קוולר. בן זוגה, יאיר מרטו בן ה-35, זכור בעיקר כאחד הדוגמנים הישראליים המצליחים בעולם. לאחר שירות צבאי ביחידה מובחרת, הוא עבר לניו יורק ודגמן עבור בתי האופנה החשובים ביותר, ביניהם: ראלף לורן וורס'צה. היום הוא עוזרו הפרלמנטרי של ח"כ זאב ביילסקי מקדימה.

השניים נפגשו כאשר מרטון התארח בתכנית אותה מגישה קרנית. "הם מאוהבים ומבלים זמן רב ביחד" סיפרו מקורבים לזוג. "גם המשפחות כבר מכירות, ואנחנו מאושרים בשבילם", הוסיפו המקורבים. השניים אישרו אמש את הפרטים.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק