דני קושמרו מלווה את אהוד ברק

לאחר חודשים ארוכים של שתיקה, פותח שר הביטחון את הפה ואת הלב. בראיון המיוחד, שישודר במלואו במהדורת סוף השבוע, מתייחס ברק לאירועים האחרונים שהתרחשו סביבו

שר הביטחון ברק לא נשאר חייב להאשמותיו של אולמרט, ראש הממשלה הקודם ומחליט לתקוף אותו בחזרה. "אני בסך הכל מרחם עליו. ההיסטוריה תשפוט אותו על מעשיו", אמר ברק בראיון מיוחד לדני קושמרו.

ברק הואשם בספרו האוטוביוגרפי של אולמרט, שעתיד לצאת בקרוב, כי הוא שר ביטחון לא אחראי שמנמנם מידי פעם בישיבות חשובות. ברק הגיב לדברים כשאמר כי "ההאשמות של יו"ר קדימה לשעבר מופרכות לחלוטין וכי יבוא היום שבו תתברר האמת".

יו"ר מפלגת העבודה כינה את אולמרט "אדם שנמצא במצוקה" והוסיף כי "אי אפשר שלא לרחם על המצב שבו הוא נמצא כרגע". ברק המשיך בקו ההתקפי העקבי וציין כי "ההיסטוריונים ישפטו את תפקודו כראש ממשלה במלחמת לבנון השנייה ובעופרת יצוקה".

ברק שנתון בתקופה האחרונה ללחצים כבדים מבית, טען בראיון המיוחד כי "הוא לא מצפה לחיבוק חם ומעל כל במה מאולמרט, בתור מי שפעל להדחתו מהכהונה בשל הנורמות הפסולות שלו". ברק הוסיף עוד כי הוא מאחל לראש הממשלה הקודם לצאת מהחקירות בו הוא נתון בשלום.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק