לבני: "נתניהו מגלה הססנות ופוגע בישראל"

יו"ר האופוזיציה ציפי לבני הגיעה לאולפן פגוש את העיתונות כדי לשבור שתיקה. הגולשים שאלו לאן היא נעלמה והיא הסבירה: "אני יכולה להבין את הציבור. הציבור רוצה לשמוע קולות אחרים ורוצה לשמוע אותי יותר, אבל אני אופוזיציה לממשלת נתניהו ולא לישראל"

יו"ר האופוזיציה ציפי לבני הגיעה לראיון בלעדי באולפן "פגוש את העיתונות" כדי לשבור שתיקה. אחרי שגולשים רבים בחדשות 2 בפייסבוק שאלה לאן היא נעלמה - היא השיבה.

"רציתי לתת לנתניהו את חופש הפעולה למשא ומתן שמגיע לישראל. אם הוא יכול לקבל כל החלטה שממשיכה את המו"מ - אני צריכה לתמוך ולברך. אנחנו אופוזיציה אחראית", אמרה.

"אני יכולה להבין את הציבור", אמרה לבני. "הציבור רוצה לשמוע קולות אחרים ורוצה לשמוע אותי יותר, אבל אני אופוזיציה לממשלת נתניהו ולא לישראל". לדבריה, "אני אומרת לבנימין נתניהו - תעשה את מה שצריך. אבל כשנתניהו מגמגם זה מביא את ישראל למצב של חולשה".

עוד אמרה לבני, כי "כל עוד נדמה היה לי שנתניהו יכול לעשות מו"מ בלי לשלם את מחיר ההקפאה - חיכיתי בשקט, הייתי אחראית. חשבתי שלא נכון להחליש אותו בסוגייה כזו. היום אני בהחלט חושבת שצריך להעביר ביקורת". עוד אמרה, כי אם אובמה מבקש להמשיך את ההקפאה - על נתניהו לעשות זאת.

לבני התייחסה גם לכניסתו של הרמטכ"ל לשעבר דן חלוץ למערכת הפוליטית: "הוא אדם ראוי לפוליטיקה הישראלית", אמרה והוסיפה גם כי "הוא ראוי להיכנס למפלגת קדימה, אך עדיין לא קיבל החלטה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק