המרוץ לח"כ אנסטסיה מיכאלי

מי יכבוש את ליבה של ח"כ אנסטסיה מיכאלי? 20 צעירים שמשתתפים בקורס הכשרה לעוזרים פרלמנטריים יתחרו על משרת העוזר הפרלמנטרי של חברת הכנסת מישראל ביתנו. הם יצברו נקודות בעבור משימות שיבצעו, תוך פיקוח אישי והדוק של חברת הכנסת שמתכוונת להציב להם דרישות גבוהות

אנסטסיה מיכאלי תשפוט (חדשות 2)

מי יזכה במרוץ? 20 צעירים יתחרו על התפקדי הנחשק - העוזר הפרלמנטארי הבא של חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי ממפלגת ישראל ביתנו. "הריאלטי" החדש ייערך כחלק מקורס הכשרה לעוזרים פרלמנטרים שעורך המרכז הישראלי להכשרה פוליטית.

המתמודדים השונים יצברו במהלך קורס ההכשרה שלהם ניקוד בעבור משימות שונות. לאדם שיגיע לניקוד הגבוהה ביותר תמתין בצאתו מהקורס המשרה הנחשקת. למיכאלי יש כבר היום שני עוזרים פרלמנטרים, והזוכה יאלץ להמתין למשרה שתתפנה בהמשך השנה.

"אין ספק שמדובר בגימיק נחמד, אבל החשיבות האמיתית היא ברצון לקדם צעירים מוכשרים ולבחור את האדם המתאים ביותר לטפל בפניות הציבור הרבות", מסבירה מיכאלי לעיתון "ידיעות אחרונות". "עוזר טוב חייב להיות אנושי, אמין וייצוגי על מנת למכור את חבר הכנסת שלו. וכמובן לדעת איך להתלבש ולדבר", הוסיפה ח"כ מיכאלי.

היא לא מוותרת ומתעקשת שמדובר בעבודה קשה:"הוא חייב להיות זמין 24 שעות, גם מחוץ למשרד. חייבים לענות לפניות הרבות שמגיעות המהלך הלילה, לפעמים גם דרך הפייסבוק".