מי בא לחגוג עם אנסטסיה מיכאלי?

3,000 איש הגיעו לחגוג עם אנסטסיה מיכאלי את הגעת בנה הבכור דוד למצוות. בין האורחים היו פוליטיקאים רבים, אנשי ציבור ואומנים. את הברכה הכי מיוחדת קיבל הנער משר החוץ ליברמן. "מאחל לך שתהיה פוליטיקאי וגם מתנחל", אמר יו"ר ישראל ביתנו לנער המצוות

האמא של כל הבר מצוות: אנסטסיה מיכאלי, חברת הכנסת מטעם מפלגת ישראל ביתנו, חגגה אמש את בר המצווה לבנה הבכור. לאירוע הגיעו לא פחות מ-3,000 מוזמנים.

האירוע הפגיש את כל המי ומי של ישראל. על הצד המוזיקלי היו שם אריק סיני, ושר החינוך גדעון סער שהפגין את כישוריו על הדרבוקות. היישר מהכנסת הגיעו חברי כנסת ושרים מכל הסיעות השונות, ביניהם גלעד ארדן, משה כחלון, סטס מיסז'ניקוב ואיך אפשר בלי - שר החוץ אביגדור ליברמן.

יושב ראש ישראל ביתנו בירך את נער בר המצווה וצפה לו עתיד בכנסת. "אתה יכול להיות פוליטיקאי מוצלח מאוד, אולי יום אחד נוכל לראות גם אותך אצלנו", אמר. ליברמן לא שכח את מועד תום ההקפאה שמתקרב ואיחל לדוד מיכאלי ברכה מיוחדת. "אני מאחל לך שתהיה מתנחל", אמר. "אם אתה וכל האחים והאחיות שלך תבואו, זה כבר יישוב שלם על המקום", הסביר.

האם המאושרת שמרה של קו ממלכתי. "אני מתרגשת לראות כאן את כל החברים שהגיעו לחגוג איתנו את בר המצווה", אמרה מיכאלי. "זה לא פשוט לארגן כזה דבר".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק