בדרך לכנסת: חלוץ התפטר מ-ב.מ.וו

האם בבחירות הבאות נוכל לשלשל לקלפי פתק ועליו כתוב "דן חלוץ"? רמטכ"ל מלחמת לבנון השנייה התפטר מתפקידו כמנכ"ל חברת "קמור מוטור", יבואנית ב.מ.וו. הודעתו של חלוץ, ודאי על רקע התבטאויותיו האחרונות בנוגע לפוליטיקה, מחזקת את ההערכה שהוא מתכוון לתפוס מקום באחת הרשימות לכנסת ה-19

פורש מתפקידו בשוק העסקי (חדשות 2)

אצה רצה לה הדרך לפוליטיקה? הרמטכ"ל לשעבר, רא"ל במיל' דן חלוץ, הודיע היום כי הוא פורש מתפקידו כמנכ"ל קמור מוטורס, יבואנית ב.מ.וו. חלוץ הביע בעבר לא אחת את רצונו להיכנס לפוליטיקה ונדמה שהרגע הזה הולך ומתקרב.

הרמטכ"ל שפיקד על צה"ל במלחמת לבנון השנייה הודיע ליו"ר החברה, דני ברנר, כי הוא יסיים את תפקידו כבר בסוף החודש הנוכחי. הוא הצטרף לחברה לאחר פרישתו מהצבא ופעל בה בין השאר כדי לקדם את ייבוא רכבי הצ'רי הסיניים לארצות הבלקן.

חלוץ התבטא בעבר בנושאים פוליטיים שונים. הוא מרבה להביע את דעתו בנושים שעל פרק היום, ולשמור על קשר עם חברי כנסת ושרים שונים שהכיר עוד מימיו בצמרת הביטחונית. לפני מספר שבועות אף נכח בכנס של תנועת קדימה.

חלוץ לא התייחס במפורש לאפשרות שירוץ לפוליטיקה. "תקופת עבודתי בקמור הייתה תקופה נפלאה. אחרי 3 שנים בקמור אני מרגיש צורך לפנות גם לאתגרים חדשים", הוא אמר בתגובה להתפטרותו. "אנו מודים לדני חלוץ על תקופה נפלאה ורבת אתגרים ועל תרומתו הרבה לחברת קמור ובטוחים לשיתוף פעולה גם בעתיד", אמר היום יו"ר החברה ברנר בתגובה להחלטה.