פעילי הימין "שיפצו" את כרזות השלום

מספר פעילים, שלא היו מרוצים מפעילותם של אנשי יוזמת ז'נבה, החליטו לחבל בשלטי החוצות שנתלו בימים האחרונים בגוש דן. התוצאה: במקום סיסמאות כמו "עריקאת רוצה להיות פרטנר שלך", נכתב: "עריקאת רוצח להיות פרטנר שלך". מרזל: "הפכנו פרסום שקר לפרסום אמת"

השלט בכיכובו של עריקאת, אחרי ה"שיפוץ" (חדשות 2)

"שיפוץ" גרפי תוצרת הימין: מספר פעילי ימין "תיקנו" בימים האחרונים עשרות שלטי חוצות שנתלו על ידי אנשי יוזמת ז'נבה בגוש דן. פניהם של המופיעים בתמונות הושחתו, וגם הסיסמאות המופיעות על השלטים שונו לחלוטין.

לקראת השקת השיחות הישירות בוושינגטון, תלו אנשי יוזמת ז'נבה עשרות כרזות ושלטי חוצות בגוש דן, המעודדות את השיחות וקוראות לראות בהנהגה הפלסטינית פרטנר לשלום. בין הכרזות שנתלו: "ג'יבריל רג'וב רוצה להיות פרטנר שלך", וגם "סאיב עריקאת רוצה להיות פרטנר שלך".

"הפכנו פרסום שקר לפרסום אמת"

ואולם, פעילי ימין שלא היו מרוצים מהיוזמה, במיוחד לאור פיגועי הירי בשומרון, החליטו "לתקן" מספר שלטים. כך יצא שעל אחת הכרזות נכתב "עריקאת רוצח להיות הפרטנר שלך", ועל פניהן של הדמויות הפלסטיניות בשלטים צויירו שפמים וציורים נוספים.

"הפכנו פרסום שקר לפרסום אמת", אמר הערב בתגובה פעיל הימין ברוך מרזל. "הם לא רוצים להיות פרטנרים שלנו, הם רוצים להיות רוצחים שלנו".

במקביל, הפגינו הערב עשרות תושבי יהודה ושומרון מול משרדיהם של השרים גדעון סער, אביגדור ליברמן ואריאל אטיאס, בקריאה למנוע את המשך ההקפאה ביהודה ושומרון. המפגינים עטו על פניהם מסכות של ראש הממשלה נתניהו, אריה דרעי ואהוד אולמרט והזהירו את שרי הממשלה כי סופם של המהלכים המדיניים של נתניהו "עלולים להיות כמו אלה של ממשלת שרון".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק