נתניהו על הרצח: "מזעזע, כולם מתאבלים"

הרצח המחריד של שלושת הילדים בנתניה הגיע הבוקר גם לישיבת הממשלה. "אנחנו נדרשים כממשלה לעשות כל שביכולתנו למנוע ממעשים כאלה להישנות", אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו. שר הרווחה הקים צוות חקירה ש"יגיש את מסקנותיו בהקדם האפשרי"

"אתמול היינו עדים למעשה מזעזע ואני משוכנע שכל העם בישראל מתאבל ומזועזע ממנו - הרצח הנורא של שלושת הילדים הרכים בידי אבי המשפחה" - כך אומר הבוקר ראש הממשלה בנימין נתניהו, בהתייחסו לרצח שלושת הילדים אתמול בנתניה על ידי אביהם איתי בן-דרור.

"אנחנו נדרשים כממשלה לעשות כל שביכולתנו למנוע ממעשים כאלה להישנות", הוסיף נתניהו. "שר הרווחה הקים צוות חקירה כדי לעשות מה שניתן כדי שהרוע ששוכן בלב בני האדם לא יבוא לידי ביטוי ברצח ובאלימות מול חפים מפשע, רכים וחסרי מגן. אבקש לשמוע בהקדם את תוצאות הבדיקה".

משרד הרווחה: נגיש המסקנות בהקדם האפשרי

במשרד הרווחה הודיעו היום רשמית על הקמת הוועדה עליה דיבר ראש הממשלה. "מנכ"ל המשרד נחום איצקוביץ' הונחה על ידי השר הרצוג להקים ועדת חקירה לבדיקת הפרשה ותפקוד שירותי הרווחה בנושא", נמסר ממשרד הרווחה.

"הוועדה תכלול חברים מדיסציפלינות שונות. ובכלל זה גורמים שאינם מתוך משרד הרווחה", נמסר עוד. "היא תגיש את המלצותיה בהקדם האפשרי".

 האם: "החיים נגמרו לי בגיל 38"

"הוא הבטיח לי שהוא לא יפגע בילדים. הוא הבטיח לי שהוא לא מסוגל לעשות משהו רע לאחרים, ושיש לו רק נטיות אובדניות כלפי עצמו. הוא הבטיח לי: אני לא אעשה להם כלום. כל כך פחדתי על האחים שלו כשהוא אמר את זה, אבל מי ששילם בסופו של דבר את המחיר היו 3 גוזלים, פרחים. הם כל כך אהבו אותו", כך סיפרה היום בבכי לילך שם-טוב, אם הילדים שנרצחו אתמול על ידי אביהם.

"לא ידעתי שאני עוזרת לו, שאני עושה לו את העבודה כל כך קלה, שאני לא נלחמת בו", המשיכה שם-טוב. "פחדתי שאם אלחם בו אעשה את זה יותר גרוע, שאקצין את ההתנהגות שלו. חשבתי שאם אלך איתו בדרכי נועם, אז הוא יהיה יותר רגוע".

"הוא לא הפסיק לקרב אליו את הילדים עם המתנות. לא היו מקרים בהם הם אמרו שהם לא רצו ללכת לאבא שלהם. האם מאוד אהבו אותו, ובגלל זה כל כך כאב לי ולא רציתי להילחם בו. איך אפשר, גופה אחרי גופה, אחרי גופה? לירות בחתול אני לא מסוגלת, אז איך אפשר כ"כ הרבה דם?", מיררה שם-טוב בבכי.

"הוא יישרף בגיהנום"

לילך המשיכה: "שיסתכל לי השופט בעיניים ויידע: 'אם הוא לא נותן לאיתי מאסרי עולם, שיידע שהוא רוצח עוד ילדים. איתי צריך לדעת שהוא לא הולך לגן עדן, הוא הולך להישרף ישר בגיהינום".

"המטרה שלי היא שהוא יקבל את מאסרי העולם שאני רוצה. אם אמשיך לחיות אחר כך - אני לא יודעת", אמרה שם-טוב בייאוש. "אי אפשר להמשיך הלאה. החיים נגמרו לי בגיל 38, ואם אמשיך הלאה, כל יום הולדת שלי אני אזכור שהם נרצחו. הוא השיג את מה שהוא רצה".

רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

המשטרה: רצח הילדים תוכנן מראש

האב שרצח את ילדיו: חסכתי להם חיים של גיהנום

אימם של הילדים שנרצחו התמוטטה בביתה

משפחתה של האם: "הוא תיכנן רצח ביום ההולדת שלה"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

חשד: אב רצח את שלושת ילדיו וניסה להתאבד

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק