ליברמן נועד עם נתניהו: "אווירה טובה"

בצל הדיווחים על משבר מחריף בין השניים, נועדו הערב שר החוץ וראש הממשלה ושוחחו במשך שעתיים על חוק הגיור, התקציב וגם ההתפתחויות הפוליטיות. בלשכת ראש הממשלה הודיעו כי הפגישה התנהלה ברוח טובה וחיובית. בין מטרות הפגישה - למצוא פשרה בנושא התקציב

פגישתם של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר החוץ אביגדור ליברמן הסתיימה הערב, לאחר שעתיים בהן שוחחו השניים. ממשרד ראש הממשלה נמסר כי הפגישה התנהלה ברוח טובה וחיובית, שנועדה להדק את שיתוף הפעולה בין השניים. לא היה מדובר בפגישת פיוס, כי אם בפגישה שנועדה למצוא פשרה בנושא התקציב וכן לדון בחוק הדיור.

הפגישה היום נערכת בצל האווירה העכורה המאפיינת את התנהלות הממשלה, כשברקע גם מחדש נתניהו את פגישותיו עם חברי כנסת ממפלגת קדימה.

ליברמן: אין משבר, יש חילוקי דעות 

היום כינס שר החוץ אביגדור ליברמן מסיבת עיתונאים בה הגיב למשבר המחריף בינו לבין ראש הממשלה. "אין משבר, לפחות לא מצידנו ואין שום כוונה למשבר", אמר ליברמן והוסיף: "יש מחלוקת, מחלוקת חריפה לפחות בשתי סוגיות – תקציב וחקיקה. כל מה שקשור להסכם קואליציוני ביננו לבין הליכוד יש שם בעיה לא פשוטה".

לאחר פרסום הפגישה החשאית שהתנהלה בין השר בנימין בין אליעזר, התנגדות ראש הממשלה נתניהו לחוק הגיור, וחילוקי דעות בנוגע לאישור תקציב המדינה הדו-שנתי נראה כי הקואליציה נמצאת במשבר הגדול ביותר מאז הקמתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק