איך הגיעו 120 ח"כים לאתר סטוצים?

באתרי הסטוצים וההיכרויות ברחבי הרשת לא נדיר למצוא כינויים כמו "חתולת לילה", "ד"ר סקס" ועוד, אבל כשזה מגיע לצד תמונה ייצוגית יותר או פחות של חבר כנסת מכהן - משהו כאן מסריח. כך "זכו" 120 הח"כים שלנו לכרטיסי חבר מזויפים באתר היכרויות, שם לצד תמונתם מתנוססות גם העדפותיהם המיניות

חברי הכנסת מתכוננים לפגרה? אתר הכרויות וסטוצים בשם "freelove" מצא במהלך סוף השבוע האחרון לא פחות מ-120 כרטיסי חבר חדשים, אחד לכל חבר כנסת.

לצד תמונת הח"כ או הח"כית ניתן למצוא גם כינוי ופירוט אישיותי קצר, וכך מצאה עצמה ח"כ אנסטסיה מיכאלי מתהדרת בשם "חתולת לילה" שאוהבת עיסוי שמנים ובגדים סקסיים. לצד תמונתו הממלכתית של ח"כ גלעד ארדן, לדוגמה, מופיע הכינוי "big z" והביטוי המרמז "הכל הולך".

כנראה שהאדם שפתח את הכרטיסים המזויפים יודע דבר או שניים על עברם של חלק מנבחרינו, מאחר שחברת הכנסת מירי רגב, דוברת צה"ל לשעבר, זכתה לכינוי "המפקדת". והרשימה נמשכת: רחל אדטו היא "sex דוקטור" שאוהבת לבוש עור וח"כ עינת וילף, לפי הכרטיס השקרי באתר, מתעניינת ביחסי סאדו-מאזו.

מגיפת סטוצים בכנסת?

ארז מחוי, מנהל האתר, אמר היום כי "אם היה מדובר בכרטיס אחד או שניים היינו כמובן מבצעים בירור דיסקרטי עם בעל הכרטיס, אבל איכשהו למרות העובדה שחברי הכנסת הם בני אדם כמו כולם לא נראה לי שמדובר במגיפת סטוצים שפושה בכנסת".

כל הכרטיסים, הוסיפו באתר, נפתחו דרך אותו מחשב. בשלב זה אין כוונה להגיש תלונה במשטרה. "זה יכול להיות נער בחופש הגדול או אולי איזה עוזר פרלמנטרי מריר, בכל מקרה הכרטיסים הוסרו מיד ונמחקו מהשרת", הוסיף מחוי.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק