תיעוד: חרדים קיצונים תקפו ח"כים בי-ם

תקיפה נוספת של חברי כנסת חרדים בשכונת מאה שערים בי-ם: קבוצת חרדים קיצונים תקפו הערב את הח"כים גפני ומקלב בעת ביקור אצל האדמו"ר מסלונים. לבסוף הם חולצו ללא פגע ונמלטו מהמקום. צפו בתיעוד

קבוצת חרדים קיצונים תקפו אחר הצהריים את חברי הכנסת משה גפני ואורי מקלב (יהדות התורה) שעה שביקרו בשכונת מאה שערים בירושלים. התוקפים הכו את השניים, בעת שהתפללו תפילת מנחה בבית הכנסת בשכונה החרדית, לפני הגיעם לביקור אצל האדמו"ר מסלונים, שמואל ברזובסקי, שחסידיו נמצאים בכלא בעקבות פרשת עמנואל.

רוצים לקבל קטעי וידאו נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

למרבה המזל עוברי אורח שהבחינו בתקיפה, חילצו את גפני ומקלב ללא פגע. השניים לא נזקקו לטיפול רפואי והמשיכו כמתוכנן לביקור אצל האדמו"ר מסלונים. בתיעוד בלעדי שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט נראים השניים כשהם נמלטים מההמון הזועם אל ישיבת בית אברהם.

נראה שחברי הכנסת החרדים לא חסינים מפגיעה בשכונות החרדיות. לפני כחודש תקפה קצות חרדים קיצונים את יו"ר ש"ס, השר אלי ישי בזמן ביקורו בשכונה. ישי הגיע לביתו של מנהיג הפלג הליטאי, הרב יוסף שלום אלישיב, וחולץ בידי מאבטחיו לאחר שהותקף באבנים ובביצים.

הדרמה הגדולה הסתיימה בחילוץ של שר בממשלת ישראל תחת אבטחה כבדה של אנשי יס"מ. השמועה על הגעתו של הרב לבית הרב התפשטה במהירות ברחובות השכונה. כשביקש ישי לצאת מבית הרב, פתחו המפגינים בקריאות גנאי והשליכו אבנים וביצים לעבר הפמלייה שליוותה אותו לבית הרב. בסופו של דבר, ישי נאלץ לחזור על עקבותיו בהוראת היס"מ וחולץ רק כעבור מספר דקות בסיוע המאבטחים.