לראשונה: פדופיל בכנסת ישראל

אדם המרצה עונש מאסר לאחר שהורשע במעשים פדופיליים יגיע היום לכנסת ישראל כדי לספר את סיפורו האישי בכנס מקצועי בנושא. ח"כ אלי אפללו, יוזם החוק לסירוס כימי לעברייני מין, הזמין אותו למשכן לאחר שהאסיר שלח לו מכתב אישי

פדופיל בבית המשפט. ארכיון (חדשות 2)

כנסת ישראל כבר ראתה הרבה דברים, אבל היום נרשמת במשכן היסטוריה קטנה, כשפדופיל מורשע ייכנס לראשונה לכנסת. הוא יגיע לצורך כנס מקצועי בינלאומי בנושא הטיפול בפדופיליה, ויציג את סיפורו האישי.

האיש, המרצה עונש מאסר ושטופל בסירוס כימי, שלח לאחרונה מכתב ללשכתו של ח"כ אלי אפללו (קדימה). אפללו מקדם כעת את הצעת החוק למלחמה בפדופיליה ולסירוס כימי לעברייני מין, וראה לנכון להזמין את האסיר לדבר בכנסת. לצורך כך הוא קיבל את אישורם של יו"ר הכנסת וקצין הכנסת.

"אין דבר חשוב יותר מההגנה על ילדינו ונכדינו", אמר ח"כ אפללו. "לצערי הרב, היום אין מספיק כלים בחקיקה לטיפול במכת הפדופיליה. יכול להיות שהמוכר הנחמד במכולת ליד הבית הוא פדופיל שהורשע, ואנחנו בכלל לא יודעים על כך".

אפללו הסביר על הצעת החוק: "חייבים ליצור מאגר מידע ארצי של פדופילים שיהיה פתוח לעיון הציבור כדי שכל אחד מאתנו יידע מי הפדופילים, היכן הם מתגוררים ואיך הם נראים. עם זאת, כל זמן שהפדופיל נמצא בטיפול תרופתי והוא לא מהווה סכנה לציבור - נמחק את שמו מהמאגר".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק