השר אלי ישי הותקף באבנים

מספר תושבים תקפו את השר אלי ישי עם הגעתו לביקור בשכונת מאה שערים בי-ם. "הם יידו אבנים וזרקו ביצים לעברו", סיפר דוברו. "הוא הותקף רק כי הוא שר בממשלה". ישי הסתתר בדירת הרב עד שהוצא ממנה באבטחת יס"מ

מחאת החרדים עולה מדרגה: מספר קיצונים תקפו את שר הפנים אלי ישי מש"ס ורגמו אותו באבנים בעת ביקורו אצל הרב אלישיב בשכונת מאה שערים בירושלים.

רוצים לקבל חדשות לפני כולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

דוברו של השר ישי רועי לחמנוביץ' דיווח כי הוא לא נפגע בתקיפה. למרות זאת, כוחות של מגן דוד ירושלים עושים את דרכם למקום ההתקהלות. 

כוחות יס"מ איבטחו את הזירה בניסיון לעצור את המתפרעים והורו לשר ישי להישאר במתחם ביתו של הרב אלישיב, כדי להימנע ממגע עם התושבים הזועמים. אחרי שהנרגעו הרוחות, כוחות היס"מ הוציאו את השר מהדירה תחת אבטחה כבדה.

"השר ישי הגיע כדי לנחם את הרב אלישיב במאה שערים והותקף ללא סיבה", ציין לחמנוביץ'. "מדובר בפעם הראשונה שחרדי מותקף רק משום היותו ציוני". לדברי לחמנוביץ' ההמונים ניקבו צמיג במכוניתו של השר, שעה שהסתתר בבית הרב.

"הוא הותקף עקב זה שהוא חלק מסמלי המדינה מעצם היותו שר בממשלה - זאת מהות ההתקפה. המפגינים צעקו לעברו, זרקו ביצים ויידו לעברו אבנים", הוסיף הדובר. "כשהאירוע התלהט נכנס השר לביתו של הרב אלישיב ולכן הוא לא נפגע, אך עוזרו שלומי לוי ספג ביצים ואבנים מהתוקפים".