ראיון מיוחד עם פרופ' חומסקי

פרופסור נועם חומסקי הגיע לביקור במזרח התיכון, וכחלק ממנו רצה לבקר ולהרצות גם באוניברסיטת ביר - זית שבשטחים. משרד הפנים אסר עליו להיכנס לשטחי המדינה והוא נאלץ להישאר בירדן עד לנסיעתו השבוע לביירות. היום ב-17:00 ישודר בפגוש את העיתונות ראיון מיוחד מעמאן עם הפרופסור הידוע כאחד המבקרים הגדולים של ישראל

פרופ' חומסקי בראיון לפגוש את העיתונות (חדשות 2)

בביקורו הנוכחי במזה"ת נאסר על פרופסור נועם חומסקי להיכנס לתחומי מדינת ישראל. חומסקי ידוע בביקורת הקשה שלו כלפי מדינת ישראל, בתמיכתו בחופש הביטוי למכחישי שואה ובמפגשיו עם אויביה הגדולים של ישראל - כמו השייח נסראללה. משרד הפנים החליט לאסור עליו להיכנס ולהרצות באוניברסיטת ביר-זית שבשטחים.

דנה ויס נסעה השבוע לעמאן כדי לערוך ראיון עם פרופסור חומסקי ולבדוק מה מסתתר מאחורי הדברים הקשים שהוא נוהג להטיח במדיניות האמריקנית והישראלית. פרופסור חומסקי, מגדולי הבלשנים בעולם, טוען שהוא רק מנסה לעזור וטובת ישראל חשובה לו - לכן הוא פועל בדרך זו.

היום בשעה חמש, ישודר הראיון המלא עם פרופסור חומסקי ומיד אחריו ייערך פאנל פרשנים באולפן. בן כספית, דוד ויצטום ופרופסור אביעד קליינברג יתייחסו לדברים שאומר חומסקי וידונו בשידור בנושאים האקטואלים של השבוע. יש לכם שאלות לפרשנים? יש נושא אקטואלי שמעניין אותכם במיוחד? שלחו לנו הצעות דרך הפייסבוק.


רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק