ברק מבקש: דחו הריסת ביתו של רס"ן אלירז פרץ ז"ל

בימין נשמעו לאחרונה קריאות שלא להרוס את ביתו של רב סרן אלירז פרץ ז"ל, שנהרג בתקרית בכיסופים. ביתו ממוקם במאחז בלתי חוקי סמוך להתנחלות עלי. אחרי הפניות הרבות, נראה שמשרד הביטחון מקבל את העמדה הזאת. בפנייה חריגה שהוא מפנה לשופטת בייניש - שתהיה חלק מהמכריעים בסוגיה הרגישה, מבקש ברק לדחות את הביצוע

מאז מותו של רב סרן אלירז פרץ בהיתקלות מול מחבלים בכיסופים, נשמעו קריאות מצד גורמים בימין שלא להרוס את ביתו בישוב עלי, שבו מתגוררים כעת אלמנתו וארבעת ילדיו.

למרות שהבית ממוקם במאחז בלתי חוקי סמוך להתנחלות עלי, נראה שהקריאות הגיעו גם אל שר הביטחון שהחליט לפנות הערב באופן אישי לנשיאת בית המשפט העליון דורית בינייש, בבקשה שתדחה את ההחלטה.

"לאחרונה נפל בקרב בעזה תושב המקום רב סרן אלירז פרץ, והשכול
היכה בפעם השנייה במשפחת פרץ, שאיבדה גם בן בלבנון", כתב ברק לבייניש. ""כמו כן מתגוררים במבנים אלה אלמנתו ושני ילדיו של רס"ן רועי קליין שנפל במלחמת לבנון השנייה".

"הטרגדיה של הקהילה הקטנה הזו תובעת מאיתנו טיפול רגיש ואנושי, ואנו מבקשים לדחות את הדיון בחצי שנה", ציין ברק בבקשה. למרות הבקשה החריגה, חשוב לציין שההחלטה תינתן לבסוף על ידי בית הדין הגבוה לצדק, אולם בין יתר השיקולים, תידון כמובן גם פנייתו החריגה של שר הביטחון.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק