שרה נתניהו נחשפת בראיון נדיר לרשת טלוויזיה ערבית

רעיית ראש הממשלה נעתרה אמש באופן יוצא דופן לבקשתה של כתבת רשת "אל-חורה" להתראיין וענתה בלבביות רבה לשאלותיה. "אנחנו מאמינים בדו-קיום ובעזרת השם שהוא יגיע", אמרה שרה נתניהו, שהפגינה עמדות מתונות במיוחד, במהלך ביקור בימק"א יחד עם רעייתו של סגן נשיא ארה"ב. צפו בראיון המלא עם אשת ראש הממשלה

"אנחנו מאמינים בדו-קיום ובעזרת השם שהוא יגיע"- כך אומרת רעייתו של ראש הממשלה, שרה נתניהו, בראיון נדיר מול מצלמות הטלוויזיה.

רעיית ראש הממשלה, המשתדלת להתחמק בשנים האחרונות מאור הזרקורים, נעתרה באופן מפתיע לבקשת כתבת ערוץ הטלוויזיה "אל-חורה", הרשת האמריקנית בשפה הערבית והעניקה לה ראיון לבבי.

הראיון יוצא הדופן נערך אמש במרכז ימק"א בירושלים, שם ליוותה שרה נתניהו את ג'יל ביידן, אשת סגן נשיא ארה"ב השוהה בארץ יחד עם בעלה. הגברת נתניהו שוב הצליחה להפתיע - הפעם גם את הכתבת הערבית בעצמה, שהתקשתה להתמודד עם העמדות המתונות שהביעה רעייתו של מנהיג מפלגת הימין הישראלית.

נתניהו פתחה בנימה אימהית כשסיפרה בגאווה לכתבת כיצד נהגה להגיע למקום לשיעורי השחייה של בנה. "הילד שלי למד כאן שחייה במשך 3-4 שנים, הגעתי לכאן פעמיים בשבוע בתור אמא עם הבגד ים והמגבת", אמרה שרה בהתייחסות למרכז ימק"א בבירה, המשמש כמרכז חינוכי לילדים ערבים ויהודים.

"גם בנימין מאמין בדו-קיום"

"בני לא ידע מי מבין חבריו לחוג השחייה הוא יהודי ומי ערבי - כולם היו חברים שלו, וככה אני רוצה שאנשים יתנהגו", אמרה הגברת נתניהו, והוסיפה כי לדעתה החברה הישראלית צריכה להיות סובלנית יותר.

שרה נתניהו המשיכה להפגין מסר של שלום עולמי והסבירה מדוע בחרה להציג את המקום לאשת סגן הנשיא האמריקני. "רציתי שהיא תחוש את המסר הזה", הסבירה רעיית רה"מ, "היא התרגשה מאוד כי היא גם אשת חינוך וזה מדבר אליה".

מי שעומדת לצידו של ראש הממשלה אף טוענת כי גם בנימין נתניהו בכבודו ובעצמו למד לשחות בימק"א, ולדבריה גם הוא מאמין בדו-קיום עם שכננו הערבים. "אנחנו מאוד מאמינים בזה ובעזרת השם זה יגיע", אמרה.