מה יעלה בגורל רשות השידור?

מה יעלה בגורלו של השידור הציבורי של מדינת ישראל? השר יולי אדלשטיין, שהיה ממונה עד השבוע על רשות השידור, שהתייאש והתפטר, מגיע לאולפן פגוש את העיתונות בראיון ראשון, כדי להסביר למה הרים ידיים. מסביב לשולחן העגול יתכנסו הפרשנים שלום קיטל, רפי גינת וכרמלה מנשה כדי לנסות לנבא מה יעלה בגורלה של רשות השידור

שר ההסברה והתפוצות יולי אדלשטיין (חדשות 2)

פגוש את העיתונות מארחת השבוע את שר ההסברה והתפוצות יואל (יולי) אדלשטיין. אחרי שהתייאש ממה שקורה ברשות השידור ופרש מתפקידו כשר האחראי על תיק הרשות, מגיע יולי אדלשטיין לראיון ראשון כדי להסביר מה גרם לו להרים ידיים.

אדלשטיין פרש מתפקידו כשר הממונה על רשות השידור כדי להתמקד במאמצי ההסברה של ישראל, ולראייה הקמפיין החדש של משרד ההסברה שעלה לאחרונה לאינטרנט. "מסבירים ישראל" אמור לתת כלים לישראלים היוצאים לחו"ל, כדי להתמודד עם דעות שליליות על ישראל, אך לא מעט קולות נשמעים לאחרונה נגד הקמפיין בטענה שהוא מהווה במה לתעמולה ימנית. 

מסביב לשולחן העגול יתכנסו פרשנים מהשורה הראשונה כדי לדון במצבה המידרדר של רשות השידור ובנושאים נוספים שעל הפרק. שלום קיטל, רפי גינת וכרמלה מנשה יתארחו באולפן וינסו להסביר מה קרה לשידור הציבורי של מדינת ישראל ואיך, אם בכלל, ניתן לשקם אותו.

יש לכם שאלות לשר יולי אדלשטיין או לפרשנים שיתארחו בתוכנית? שלחו אותן דרך דף האוהדים של חדשות ערוץ 2 בפייסבוק ונתייחס אליהן בשידור. פגוש את העיתונות, יום שבת בין 17:00 ל- 18:00.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק