דירת היוקרה החדשה של אהוד ברק

לאחר הביקורת שספג במשך שנים על דירת הפאר שלו במגדלי אקירוב, שר הביטחון אהוד ברק עובר דירה - אבל נשאר במגדלי היוקרה של צפון תל אביב. בין שכניו החדשים ב"מגדלי אסותא" נמנים מנכ"ל בנק לאומי, מנכ"ל בנק טפחות ועורכי דין מהשורה הראשונה. הדירה באקירוב עדיין מוצעת למכירה תמורת 40 מיליון שקל. יש קונים?

עוברים דירה. ברק ופריאל (חדשות 2)

משנה מקום, משנה מזל? שר הביטחון אהוד ברק חתם על חוזה רכישה של דירת יוקרה נוספת - גם היא בצפון תל אביב.

אחרי שנים של ביקורת ציבורית חריפה על דירת היוקרה שלו באקירוב, החליטו ברק ורעייתו נילי פריאל לעבור לדירה חדשה - אולם גם היא דירת פאר במגדלים בתל אביב. "משפחת ברק רכשה זכויות לרכישת יחידת דיור במתחם אסותא בת"א שבנייתו תושלם בעוד 4 שנים", נכתב בהודעה הרשמית, "משפחת ברק מבקשת, מזה זמן רב, לעבור לדירה קטנה יותר וזולה יותר מדירתם הנוכחית במגדלי אקירוב. דירתם במגדלי אקירוב מוצעת למכירה מזה זמן רב".

הדירה הנוספת תוקם במתחם אסותא שברחוב ז'בוטינסקי. גורמים בשוק הנדל"ן המקורבים לעסקה אישרו את דבר קיומה. במתחם יקומו של ארבעה בניינים: שני מגדלים בני 26 קומות ושני מבנים לשימור. היקף הפרויקט נאמד ב-800 מיליון שקל ומחירי הדירות בו ינועו מ-2.2 מיליון שקל עד 8.5 מיליון שקל.

כמו במגדלי אקירוב, גם במשכן החדש יהיו לברק ולפריאל שכנים מוכרים כמו עו"ד ישראל קנטור, מבכירי עורכי הדין בארץ ומייסד משרד קנטור אלחנני טל ושות', עו"ד דליה טל, מנכ"ל בנק לאומי גליה מאור, ומנכ"ל בנק מזרחי טפחות אלי יונס.

לפני כחודשים הציע ברק למכירה את דירתו במגדלי אקירוב, אולם עדיין לא מצא קונה במחיר זה. אלו מכם שמעוניינים להתגורר בדירה של שר הביטחון באקירוב, יוכלו לרכוש אותה תמורת סכום דימיוני של 40 מליון שקלים בלבד.