סוף סוף קצת נחת במשפחת נתניהו

בין הכותרות לבין הפרשיות, מצא היום ראש ממשלת ישראל זמן להתייצב לאירוע משפחתי מכובד במיוחד: בנו הצעיר אבנר העפיל לגמר חידון התנ"ך העולמי. בני המשפחה התייצבו בהרכב מלא לשמחה, ועכשיו רק נשאלת השאלה: איך ימנע ראש הממשלה מבנו לראות את "שאלת ראש הממשלה"? סיון רהב-מאיר עם הפרטים

זה קשור פחות לפרשת העוזרת ויותר לפרשות השבוע, אבל בין הפגישות עם סילביו ברלוסקוני להתבטאויות בנושא עסקת שליט, מצא היום ראש הממשלה בנימין נתניהו זמן כדי ליהנות מהישגי המשפחה: בנו הצעיר אבנר עלה היום לשלב הגמר של חידון התנ"ך העולמי.

אבנר הגיע היום למוזיאון ארצות המקרא בירושלים כדי להיבחן, והופתע לגלות בקהל את אביו - ראש הממשלה, שמצא זמן להגיע לאירוע המשפחתי, יחד עם רעייתו שרה, בנו הבכור יאיר וכל כיתה ט' מבית הספר התיכון שליד האוניברסיטה שבאו לעודד. כולם ראו את אבנר עונה בהצלחה על כל השאלות ומעפיל לשלב הגמר של חידון התנ"ך המסורתי.

שני תקדימים יש לנער הזה, שממשיך מסורת משפחתית מכובדת: שלושה אחים של שרה נתניהו היו חתני חידון התנ"ך; ואביה הוא מי שחיבר את ספרי ההכנה לנבחנים.

עכשיו ניצבים מנהלי החידון בפני בעיה רצינית: איך יסתיר ראש הממשלה את "שאלת ראש הממשלה" המסורתית מבנו המתמודד בתחרות? את זה יצטרכו בני המשפחה לפתור בבית.

עוד לא הצטרפתם ל"חדשות 2" בפייסבוק?