יש לכם שאלות על המתרחש בהאיטי? שלחו לנו בפייסבוק!

התכנית "פגוש את העיתונות" תשודר בשבת הקרובה במתכונת החדשה, הכוללת יותר מרואיינים ויותר פאנליסטים. השופט בדימוס מישאל חשין יסכם את כהונתו של היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז. העיתונאי נחום ברנע, שחזר משליחות בהאיטי, יספר על הטרגדיה הגדולה באי. יש לכם שאלות אליהם? התיישבו על כיסא המראיין

שבו על כיסא המראיין ב"פגוש את העיתונות": תכניתנו ממשיכה גם השבוע בפורמט החדש, בו ניתנת לכם ההזדמנות לשאול את השאלות בתכנית. בשבת, בין השעות 17:00-18:00, תשודר התכנית במתכונתה החדשה - ובה יותר מרואיינים, יותר פאנליסטים ופינות חדשות. אתם מוזמנים לשלוח לנו את הצעותיכם לנושאים לדיון, וגם שאלות לחברי הפאנל אותן הייתם רוצים לשמוע.

דף החברים של חדשות 2 בפייסבוק וכן ה"טוויטר" של חדשות 2 עומדים לרשותכם כדי לשלוח לנו את הצעותיכם. מישהו עניין אתכם השבוע במיוחד? נושא מסוים ריתק אתכם? ספרו לנו על כך ונשקול לערוך דיון בנושא בתוכנית הקרובה.

בשבת הקרובה ישתתף בתוכנית העיתונאי הוותיק, נחום ברנע, שחזר ממוקד רעש האדמה בהאיטי לאחר שסיקר שם את אחת הטרגדיות הגדולות שידעה האנושות בעשורים האחרונים. אתם מוזמנים להפנות אלינו במייל, בטוקבקים, בפייסבוק או בטוויטר כל שאלה שתרצו לשאול את נחום ברנע.

ובנוסף: כהונתו של היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, אחת הסוערות ביותר שידעו יועצים משפטיים לממשלות ישראל אי-פעם, מגיעה לסיומה - והשופט בדימוס מישאל חשין, מגיע לתכנית כדי לסכם אותה. שלחו לנו גם את השאלות שלכם למי ששימש בעבר שופט בבית המשפט העליון וקיבל לפני שנתיים את אות "אביר איכות השלטון" מטעם התנועה לאיכות השלטון על מלחמתו בשחיתות.

עוד לא הצטרפתם לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק?

ואפשר לשלוח שאלות גם דרך הטוויטר