אורן זריף: אתמודד על ראשות הממשלה

אם איבדתם את האמון בנתניהו, לבני וברק - מעכשיו יש אלטרנטיבה. המיסטיקן אורן זריף כתב לנשיא פרס מכתב רשמי, ובו הצהיר על כוונתו להתמודד על ראשות הממשלה בבחירות הבאות וביקש את ברכתו. בנוסף הוא רמז על כוחות מיוחדים של פרס עצמו: "התרגשתי לחוש את היכולת האנרגטית שבה ניחנת"

בקרוב בקריית הממשלה? אורן זריף (חדשות 2)

אחרי שהצליח, לטענתו, לרפא באמצעות כוחות תת-המודע במשך השנים האחרונות אלפי מטופלים מהארץ ומהעולם, החליט אורן זריף לרתום עצמו למטרת משימה חשובה לא פחות: הנהגת מדינת ישראל.

היום שלח המיסטיקן הידוע מכתב לנשיא המדינה שמעון פרס, ובו הצהיר על כוונתו להתמודד בבחירות הבאות לראשות הממשלה וביקש את ברכתו של הנשיא. "לאחר שנים רבות של חשיבה והסתכלות על התחום הפוליטי, הגעתי למסקנה כי ראש הממשלה חייב להיות אדם שניחן ביכולות אנרגטיות גבוהות", הסביר זריף.

בימים הקרובים, כך בישר ה"מטפל", הוא יצרף את חתימותיהם של כשלושת אלפים תומכים בו - בהם, לכאורה, חברי כנסת, שרים, קצינים בכירים במשטרה ואנשים ידועי שם.

זריף טוען כי כבר עכשיו הוא יתחיל לפעול בכל המישורים "כדי להיכנס לתדר החשיבה של הבוחרים ולשכנע ולהעביר את היכולת של אדם שניחן ביכולות כמו שלי להנהיג את מדינת ישראל". בשבועות הקרובים, מבטיח אמן התת-מודע, הוא יתחיל קמפיין פרסומי הקורא לציבור הרחב להצביע עבור מפלגתו - מפלגה על טבעית.

בסיום המכתב, מחלק זריף שבחים לנשיא פרס ואף רומז שגם הוא ניחן בכוחות מיוחדים. "בפגישתנו האחרונה התרגשתי מאוד לחוש את היכולת האנרגטית שבה ניחנת", הוא מציין. "לכאורה ניתן לראות כי אין בן תמותה רגיל שהיה מסוגל לעבוד שעות נוספות ולהניע את המערכת הפוליטית ברמה כזו חיובית, כפי שעושה כבודו מזה שנים רבות חרף גילו המתקדם".