יש לכם שאלות לדני איילון? שלחו לנו בפייסבוק

התכנית "פגוש את העיתונות" תשודר בשבת הקרובה במתכונת החדשה, הכוללת יותר מרואיינים ויותר פאנליסטים. סגן שר החוץ דני איילון יגיע לראיון ויענה לכל השאלות הנוקבות סביב משבר "שיחת הנזיפה" שערך לשגריר הטורקי. הפרשנים ירון דקל ובן כספית יתכנסו סביב השולחן העגול. שלחו לנו שאלות ונפנה אותן לאורחים בשידור חי

יש לכם שאלות לדני איילון? (AP)

תכניתנו "פגוש את העיתונות" תשודר גם השבוע בפורמט חדש, ואתם מוזמנים להיות חלק ממנו. התכנית תשודר במשך שעה שלמה, מ-17:00-18:00, עם יותר מרואיינים, יותר פאנליסטים והמון פינות חדשות. אתם מוזמנים לשלוח לנו את הצעותיכם לנושאים לדיון, וגם שאלות לחברי הפאנל אותן הייתם רוצים לשמוע.

דף החברים של חדשות 2 בפייסבוק וכן הטוויטר של חדשות 2 עומדים לרשותכם כדי לשלוח לנו הצעות. מישהו עניין אתכם השבוע במיוחד? נושא מסוים ריתק אתכם? ספרו לנו על כך ונשקול לערוך דיון בנושא בתוכנית הקרובה.

בשבת הקרובה ישתתף בתוכנית סגן שר החוץ דני איילון, מי שהסעיר את יחסי טורקיה-ישראל השבוע וגרם במו ידיו למשבר דיפלומטי ענק שכמעט והסתיים בהחזרתו של שגריר טורקיה בישראל לאנקרה. איילון ינסה להסביר מדוע נהג כפי שנהג, ואתם מוזמנים להפנות אלינו במייל, בטוקבקים, בפייסבוק או בטוויטר כל שאלה שתרצו לשאול את סגן שר החוץ. 

בנוסף יתארחו בתכנית הפאנליסטים ירון דקל ובן כספית ואתם מוזמנים להפנות אליהם שאלות בכל נושא אקטואלי שעמד במרכז החדשות. גם השחקנית יבגניה דודינה תתארח בפינה "מחוץ לקופסה", ועמה נדבר דווקא על עניין אקטואלי שהטריד אותה השבוע.

עוד לא הצטרפתם לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק?

ואפשר לשלוח שאלות גם דרך הטוויטר