יש לכם שאלות לשר החינוך? שלחו לנו בפייסבוק

התוכנית פגוש את העיתונות תשודר השבוע במתכונת חדשה שלה, הכוללת יותר מרואיינים ויותר פאנליסטים. שר החינוך יגיע לראיון והפרשנים גדי סוקניק ועמנואל רוזן יתאחדו סביב השולחן העגול. בנוסף, רמי הויברגר יגיע לדבר "מחוץ לקופסה" על מה שמטריד אותו השבוע. שלחו לנו שאלות ונפנה אותן לאורחים בשידור חי

יש לכם שאלות לשר החינוך? (חדשות 2)

תכניתנו "פגוש את העיתונות" תשודר גם השבוע בפורמט חדש ואתם מוזמנים להיות חלק ממנו. התכנית תשודר במשך שעה שלמה, מ-17:00-18:00, עם יותר מרואיינים, יותר פאנליסטים ופינות חדשות. אתם מוזמנים לשלוח לנו את הצעותיכם לנושאים לדיון, וגם שאלות לחברי הפאנל אותן הייתם רוצים לשמוע.

דף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק וכן הטוויטר של חדשות 2 עומדים לרשותכם כדי לשלוח לנו הצעות. מישהו עניין אתכם השבוע במיוחד? נושא מסוים ריתק אתכם? ספרו לנו על כך ונשקול לערוך דיון בנושא בתוכנית הקרובה.

בשבת הקרובה ישתתף בתוכנית שר החינוך, גדעון סער, וכן יתארחו הפאנליסטים גדי סוקניק ועמנואל רוזן ואתם מוזמנים להפנות אליהם שאלות בכל נושא אקטואלי שעמד במרכז החדשות השבוע. בנוסף יתארח בתוכנית גם רמי הויברגר, עמו נדבר דווקא על עניין אקטואלי שהטריד אותו השבוע.

עוד לא הצטרפתם לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק?

ואפשר לשלוח שאלות גם דרך הטוויטר