רוצים להיות המראיינים בתכנית "פגוש את העיתונות"?

התכנית פגוש את העיתונות תשודר החל מהיום במתכונת חדשה: גם גולשי חדשות 2 באינטרנט יכולים להפנות שאלות לאורחים ולפרשנים, בזמן השידור, באמצעות הפייסבוק והטוויטר. הצטרפו לדף האוהדים של חדשות 2 ותוכלו להפנות שאלות לדנה ויס בתום התכנית

החל מהיום גם אתם מוזמנים לקחת חלק בתכנית "פגוש את העיתונות": מהשבת הקרובה תעבור התכנית למתכונת של שעה שלמה, עם יותר מרואיינים, יותר פאנליסטים ופינות חדשות. מעבר לשאלות שלכם לח"כ מטעם קדימה, רוני בראון, שיתארח הערב בתכנית, אתם מוזמנים לשלוח לנו גם את תגובותיכם לראיון ולדיון, בזמן התוכנית.

דף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק וכן הטוויטר של חדשות 2, עומדים לרשותכם, כדי לשלוח לנו תגובות ולספר לנו מה אתם חושבים. רוצים לשאול משהו את ח"כ בראון או את הפרשנים? כתבו לנו דרך פייסבוק וטוויטר ותגובותיכם יופיעו על המסך בזמן השידור.

צ'ט עם הגולשים בתום התכנית

בשבת הקרובה ישתתפו בתוכנית הפרשנים שמעון שיפר ורינה מצליח, ואתם מוזמנים להפנות אליהם שאלות בכל נושא אקטואלי שעמד במהלך השבוע במרכז החדשות. בנוסף, יתארח בתוכנית גם עורך הדין ציון אמיר, שידון במצב החברה הישראלית.

פגוש את העיתונות תשודר השבוע החל מהשעה 17:45 בערב. דנה ויס תענה לגולשים מיד לאחר התוכנית, על שאלות והערות אותן אתם תעלו בדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק.

עוד לא הצטרפתם לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק?

ואפשר לשלוח שאלות גם דרך הטוויטר