יש לכם שאלות לח"כ בראון?

התוכנית פגוש את העיתונות תשודר החל מהשבוע במתכונת חדשה, שתכלול יותר מרואיינים ויותר פאנליסטים. ראיון עם ח"כ רוני בראון, פאנל עם הפרשנים רינה מצליח ושמעון שיפר, הם רק חלק ממה שמחכה לכם בתוכנית הקרובה. בנוסף - הצטרפו לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק ותוכלו לשאול את את דנה ויס שאלות בסיום התוכנית

מה אתם רוצים לשאול את ח"כ בראון? (חדשות 2)

פגוש את העיתונות תשודר השבוע בפורמט חדש ואתם מוזמנים להיות חלק ממנו. מהשבת הקרובה תעבור התכנית למתכונת של שעה שלמה, עם יותר מרואיינים, יותר פאנליסטים ופינות חדשות. מעבר לשאלות שלכם לח"כ מטעם קדימה, רוני בראון, אתם מוזמנים לשלוח לנו גם את הצעותיכם לנושאים לדיון, ושאלות לפאנליסטים שהייתם רוצים לשמוע.

דף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק וכן הטוויטר של חדשות 2, עומדים לרשותכם, כדי לשלוח לנו הצעות. מישהו עניין אתכם השבוע במיוחד? נושא מסוים ריתק אתכם? ספרו לנו על כך ונשקול לערוך דיון בנושא בתוכנית הקרובה.

בשבת הקרובה ישתתפו בתוכנית שמעון שיפר ורינה מצליח, ואתם מוזמנים להפנות אליהם שאלות בכל נושא אקטואלי שעמד במרכז החדשות השבוע. בנוסף יתארחו בתוכנית גם ח"כ רוני בראון ועורך הדין ציון אמיר, שיציג את הזווית שלו על מצב החברה הישראלית.

פגוש את העיתונות תשודר השבוע, מהשעה 18:45 בערב. דנה ויס תענה לגולשים מיד לאחר התוכנית, על שאלות והערות אותן אתם תעלו בדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק.

עוד לא הצטרפתם לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק?

ואפשר לשלוח שאלות גם דרך הטוויטר