בואו להשתתף בריאיון עם השר גלעד ארדן

בימים שבהם איכות הסביבה מייצרת כותרות בקופנהגן ותחנת הכח הפחמית מייצרת בעיקר מתנגדים, השר לאיכות הסביבה גלעד ארדן מגיע לפגוש את העיתונות. הריאיון המיוחד יתקיים בשידור חי, ואתם מוזמנים להשתתף כבר מעכשיו: שלחו את שאלותיכם למערכת חדשות 2 באינטרנט דרך פייסבוק וטוויטר - ואולי תזכו לתשובה מארדן בשידור חי

השר ארדן מחכה לשאלותיכם (חדשות 2)

זמן קצר לפני שהוא יוצא בראש המשלחת הישראלית לוועידת האקלים בקופנהגן, מתפנה השר לאיכות הסביבה גלעד ארדן לענות על השאלות שלכם. השר יתראיין בתכנית "פגוש את העיתונות".

בתכנית, שתועבר בשידור חי ביום שבת בשעה 17:45, ישוחח השר ארדן עם רינה מצליח ועם המראיינת האורחת קרנית גולדווסר, שסיימה תואר שני בהנדסת איכות סביבה בטכניון, ומגישה פינה בנושא איכות הסביבה בתכנית "עושים סדר" של הטלוויזיה החינוכית.

בוועידת האקלים, צפוי ארדן להציג תוכנית שגיבש משרדו לצמצום פליטת גזי החממה בישראל. במקביל לבעיות העולמיות של ההתחממות הגלובלית, ארדן מתמודד כאן בארץ עם פעילי איכות הסביבה שנאבקים נגד הקמת תחנת הכח הפחמית באשקלון.

יש לכם שאלות לשר ארדן? רוצים לשאול שאלות ולהגיב בשידור חי? אתר האינטרנט של חדשות ערוץ 2 מציע לכם לשלוח שאלות לשר ארדן כבר מעכשיו דרך דף האוהדים בפייסבוק או דרך הטוויטר של חדשות 2. השאלות הנבחרות לשר ארדן יוצגו על המסך בזמן התוכנית, ואולי תזכו לתשובה מהשר בשידור חי. בנוסף לשאלות שיישלחו מראש, ניתן יהיה להגיב על הראיון בשידור חי.

עוד לא הצטרפתם לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק?

ואפשר לשלוח שאלות גם דרך הטוויטר