המתנחלים חוזרים לרחובות

המחאה נגד ההקפאה צפויה לעלות שלב בשבוע הבא. לאחר שפגישתם של ראשי מועצת יש"ע עם נתניהו הסתיימה ללא תוצאות, החליטו נציגי המתנחלים לחזור לרחובות. הם יחסמו צמתים "בנוסח ההתנתקות" ויפגינו מול ביתו של ראש הממשלה.ח"כ יעקב כץ מהאיחוד הלאומי תוקף את נתניהו: "הוא תמיד היה שקרן ובוגד"

בעקבות החלטת ראש הממשלה בשבוע שעבר, ולאחר שבוע רווי מתח ומחאות מקומיות נגד הקפאת הבנייה בשטחים, יתפשטו המחאות מהישובים עליהם הוחלה ההקפאה לכל רחבי הארץ.

פעילי מועצת יש"ע אומרים כי ביום שני הקרוב ייחסמו צמתים מרכזיות, "באותו סגנון שפעלנו בהפגנות נגד ההתנתקות", מבטיחים. ובנוסף במועד לא ידוע בהמשך השבוע מתכננים הפעילים למחות מול ביתו של ראש הממשלה בירושלים, שמצידו קרא לפעילי הימין להפגין, אך לא לעבור על החוק.

אתמול נפגשו ראשי המתנחלים עם נתניהו, ולמרות שהפגישה התנהלה באווירה רגועה ללא הצליחו המתנחלים לשכנע את ראש הממשלה לסגת מהחלטתו להקפיא את הבניה בשטחים לתקופה של עשרה חודשים. נתניהו רשם את הערות הנציגים והבטיח כי יתייעץ עם שר הביטחון אהוד ברק לגבי הקלה בצווי ההקפאה במקומות שניתן להקל בהם.

ח"כ יעקב כץ (כצל'ה), יו"ר מפלגת האיחוד הלאומי, תקף אתמול בצורה חריפה את ראש הממשלה. "כל החיים שלו, עם נשותיו הרבות וגם בחיים העסקיים שלו עם כל החברות שהיו לו, נתניהו תמיד שיקר, רימה, מעל ובגד באמון".

הווידאופדיה: ההתנתקות

עוד בנושא:

האם מפלגות הימין יתאחדו?

המחאה נגד ההקפאה עולה מדרגה

אריה אלדד: יש להמשיך ולמחות נגד ההחלטה