ההקדשה לשרה: "ניצחת איתי הכל"

רה"מ נתניהו ורעייתו אירחו במעונם את 30 חברי הכנסת של מפלגת הליכוד עם בני ובנות זוגם. "עברתי ימים קשים בקמפיין, אבל עשיתי את זה באמונה שלמה", אמרה שרה נתניהו לחברי הסיעה. "יש פה באמת את הנבחרת הטובה ביותר בכנסת", אמר רה"מ. ואיזה שיר הקדיש להם הזמר עמיר בניון?

שבועיים לאחר הניצחון בבחירות ושעות אחדות אחרי טקס ההשבעה החגיגי במשכן הכנסת, הוזמנו הערב (שלישי) כל חברי סיעת הליכוד ל"גיבושון" במעון ראש הממשלה בירושלים.

"לפני כמה שבועות היינו כאן", אמרה רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, שפתחה את הערב. "הזמנו את כל 30 חברי הכנסת ואמרתי שאנחנו שואפים שכולם ייכנסו אל הכנסת. יש לנו את הנבחרת הכי טובה, האנשים שיושבים הם הטובים ביותר בכנסת".

"מנוסים, חכמים, בעלי אידיאלים ויש לנו שילוב מעולה בין המנהיג הכי מנוסה והכי טוב לנבחרת הכי טובה, ולצעירים החדשים והכשרוניים שלנו", הוסיפה שרה נתניהו. "באופן אישי, עברתי ימים קשים מאוד בקמפיין הזה, אבל עשיתי את זה באמונה שלמה שזה מה שצריך למען עם ישראל ולמען המדינה שלנו".

ראש הממשלה בנימין נתניהו הסכים עם רעייתו ואמר: "יש פה באמת את הנבחרת הטובה ביותר בכנסת. אנשים מנוסים מאוד לצד כוחות חדשים ורעננים. אנחנו עומדים בפני אתגרים רבים בכל התחומים, הביטחוני-מדיני והכלכלי-חברתי. יש לי אמון גדול מאוד בכם ואני מבקש להודות לכם על הכל. נמשיך לעבוד יחד למען הבטחת עתידה של מדינת ישראל".

על החלק האמנותי באירוע הופקד הזמר עמיר בניון שריגש את השרים וחברי הכנסת של הליכוד, ואת בני ובנות זוגם, כשהקדיש את השיר "שמחות קטנות" לראש הממשלה ואת השיר "ניצחת איתי הכל" לרעייתו.