בכירי המדינה חגגו עם השר ישי את חתונת בתו

יו"ר תנועת ש"ס ושר הפנים אלי ישי השיא הערב את בתו לבחיר לבה. לחתונה שנערכה בירושלים הגיעו מאות רבות של מברכים, בהם שרים, ח"כים ואפילו נשיא המדינה שמעון פרס שהפליא בריקוד עם החתן הטרי במשך מספר דקות. צפו ברגעי השמחה מחתונת השנה של תנועת ש"ס

מאות רבות של בני משפחה, חברים ומקורבים הגיעו הערב לירושלים לחגוג יחד עם שר הפנים אלי ישי את חתונתה של בתו, בהם גם עשרות אנשי ציבור מהשורה הראשונה.

בשולחן הכבוד - יחד עם אבי הכלה אלי ישי, ישבו גם שרי החינוך, איכות הסביבה והתחבורה מן הליכוד, ואליהם הצטרף מאוחר יותר גם שר הביטחון אהוד ברק, שבא לברך את החוגגים ואף החליף מספר מילים עם חתנו הטרי של השר ישי.

שיא הערב היה ללא ספק בואו של האזרח מספר 1, נשיא המדינה שמעון פרס, שלא רק נישק את האב המאושר אלא אף רקד עימו ועם החתן הטרי במשך מספר דקות.

עוד הגיעו לאירוע ראש עיריית ירושלים ניר ברקת יחד עם סגנו החרדי יצחק פינדרוס, אולי כחלק מניסיונו של ראש העיר להרגיע את המתח שנוצר לאחרונה בין הציבור החרדי לחילוני בעיר.

"לא מערבבים שמחה בפוליטיקה"

בין המברכים היו השר גלעד ארדן, שאמר למצלמת חדשות 2 באינטרנט כי "אני מאחל כמו בכל חתונה, מה מאחלים לזוג צעיר? שיהיה הרבה אושר ונחת, הרבה ילדים ושימשיכו את המסורת המפוארת של המשפחה".

גם שר החינוך גדעון סער הצטרף לברכות:  "אני תמיד שמח לבוא לשמחות של חברים, בפרט של ידידי שר הפנים, שניפגש רק בשמחות". בתשובה לשאלה אם הם מדברים גם פוליטיקה, ענה השר סער כי "אנחנו לא מערבבים שמחה בשמחה, לכל דבר יש את הזמן והמקום שלו".

ומי שללא ספק הוסיפה הומור לאירוע היתה ח"כ רוחמה אברהם, שמחתה בפני השר ישי: "חבל שאנחנו לא יכולות להצטרף להורה עכשיו בעזרת הגברים".