צפו בנאום נתניהו בכנס אילת

הערב העברנו בשידור חי כאן בחדשות 2 באינטרנט את נאום ראש הממשלה בנימין נתניהו מכנס אילת לעיתונות. נתניהו נאם במושב הראשון של הכנס, ודיבר על המשבר הכלכלי, על סנקציות אפשריות על אירן וגם על המו"מ עם הפלסטינים. צפו בנאום ראש הממשלה

כנס אילת לעיתונות, האירוע המרכזי של עולם התקשורת, נפתח היום באילת זו השנה השלישית, בהשתתפות למעלה מ-1400 אנשי עיתונאים ואנשי תקשורת, שרים, חברי כנסת, אנשי אקדמיה וכלכלה.

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נאם במושב הראשון, במהלכו הוענקו פרסי מפעל חיים לעיתונאים ותיקים פעילים.  גם בשנה שעברה נאם נתניהו במתכונת דומה, אז עדיין כראש האופוזיציה. בשנים הקודמות זכו בפרסים העיתונאים יואל מרקוס, שלום קיטל, טומי לפיד ז"ל, חיים יבין ורון בן ישי.

הכנס של אגודת העיתונאים תל אביב, בשיתוף עם אוניברסיטת בן גוריון בנגב, מתקיים השנה באילת בין התאריכים 29 בנובמבר עד ה-2 בדצמבר במרכז הכנסים של מלון "הרודס". במעמד ראש הממשלה מתכנסים מאות עיתונאים כדי להשתתף בעשרות הפאנלים ובדיונים העוסקים בנושאים השונים והמטרידים של התקשורת בארץ, שייערכו במהלך ארבעת הימים.

גם השנה יעסוק הכנס בסוגיות הבוערות של עולם העיתונות בהן: מעמד העיתונאי, יחסי התקשורת עם המשטרה והצבא, התקשורת המקוונת ועוד. פרסי מפעל חיים יוענקו לירון לונדון, מוטי קירשנבאום וסבר פלוצקר. במשך ארבעת ימי הכנס יתקיימו למעלה מעשרים וחמישה מושבים בנושאים שונים בניהם: "מיהו עיתונאי ומעמדו של העיתונאי", "טיפולה של העיתונות במשבר הכלכלי", "עיתונות כלכלית: רכילות וצרכנות?" ועוד.