ממשיכה המחאה נגד ראש הממשלה בקרב פעילי ליכוד

בכנס פעילים שנערך הערב ברעננה, אמר מארגן הכנס ח"כ דני דנון כי "מי שמקפיא התנחלויות אינו נוהג לפי עקרונות הליכוד". אבי נעים, ראש מועצה מועצה מקומית בית אריה הגדיר את ממשל אובמה "עוכר יהודים" ו"הממשל הגרוע ביותר מאז ומעולם". ראש העיר אריאל רון נחמן אמר כי בכוונתו להגיש מחר עתירה לבג"ץ נגד הקפאת הבנייה

נתניהו נגד עקרונות הליכוד, אובמה עוכר יהודים (AP)

המחאה נגד החלטת ראש הממשלה ממשיכה לזקוף ראש, כמו גם מתקפה קשה נוספת על ברק אובמה מקרב פעילי ליכוד. בכנס פעילים שנערך הערב ברעננה, אמר מארגן הכנס ח"כ דני דנון כי "מי שמקפיא התנחלויות אינו נוהג לפי עקרונות הליכוד". לדבריו, ראש הממשלה צריך להגיד לנשיא אובמה כי הוא לא יתקפל גם אחרי תחילת ההקפאה.

אבי נעים, ראש מועצה מועצה מקומית בית אריה הגדיר את ממשל אובמה "עוכר יהודים" ו"הממשל הגרוע ביותר מאז ומעולם". ראש העיר אריאל רון נחמן אמר כי בכוונתו להגיש מחר עתירה לבג"ץ נגד הקפאת הבנייה שאושרה בממשלה.

אתמול אמר ח"כ אריה אלדד מהאיחוד הלאומי כי הוא קורא למרי אזרחי של המתנחלים והשתלח בראש הממשלה נתניהו: "מדובר באדם ללא חוט שדרה". אלדד קרא למתנחלים לבנות בתים באלפים, כדי להילחם בצורה מעשית בשטח בהחלטת ההקפאה. "צריך לבנות, להציע לפקחים קפה ועוגיות, ואם יבואו עם דחפורים לעמוד בבתים ולא להתפנות", אמר.

את גל המחאה נגד החלטת ראש הממשלה להקפיא את הבנייה בשטחים התחילה השרה לימור לבנת, כשאמרה בכנס פעילי ליכוד שנערך ביום רביעי בבאר שבע, שממשל אובמה הוא "ממשל נוראי". לדבריה, "ראש הממשלה במצוקה. זה לא קל לעמוד מול הנשיא האמריקני שהעביר אותו מסע יסורים".