היועמ"ש הבא לממשלה: עו"ד יהודה וינשטיין

לאחר שפרופ' שטרן, שהיה המועמד המועדף על שר המשפטים, הסיר את מועמדותו, החליט נאמן לבחור בעו"ד וינשטיין לתפקיד היועמ"ש לממשלה. עיתון "מעריב" מדווח שנאמן קיים שיחות עם מספר גורמים פוליטיים בימים האחרונים והודיע להם על החלטתו. בעוד 10 ימים תובא ההחלטה לשולחן הממשלה

לאחר התלבטויות, התייעצויות וגם בקשת עזרה מהציבור בגיבוש ההחלטה, שר המשפטים החליט באופן רשמי: היועץ המשפטי לממשלה שיחליף את עו"ד מני מזוז בתפקידו יהיה עו"ד יהודה וינשטיין.

בשיחות שקיים עם מספר גורמים פוליטיים ביממה האחרונה, סיפר נאמן על החלטתו, והבוקר יצאה הודעה רשמית ממשרד המשפטים לפיה וינשטיין הוא שנבחר מבין ארבעת המועמדים. 

שר המשפטים נפגש הבוקר עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, והודיע לו באופן רשמי על החלטתו שתונח על שולחן הממשלה ביום ראשון הקרוב. לאחר הצגת החלטתו של נאמן, ישקלו השרים את מועמדותו של וינשטיין ושבוע לאחר מכן, ביום ראשון הבא, יצביעו השרים ויכריעו.

המועמד המועדף על נאמן היה חברו הטוב פרופ' ידידיה שטרן, שאף בילה עמו בחופשת סקי בצרפת. אולם אתמול הודיע שטרן כי הוא מסיר את מועמדותו, בעקבות ההחלטה שלא לפצל את תפקיד היועץ המשפטי לממשלה, מאחר שאינו מעוניין למלא את התפקיד במתכונתו הנוכחית.

עורך הדין וינשטיין סירב בשלב זה להגיב על החלטת שר המשפטים.