בדרך להשבעה במשכן: הח"כים עוצרים לתמונות סלפי

בין הנאומים החגיגיים וההצהרות הטקסיות, חברי כנסת שיתפו ברשתות החברתיות תמונות סלפי שצילמו ביומו הראשון שלמושב הכנסת ה-20. לצד 39 הח"כים הטריים שהתיישבו היום על כסאותיהם בפעם הראשונה באולם המליאה, היו גם חברי הכנסת הוותיקים שטענו כי "האירוע מרגש בכל פעם מחדש". צפו בתמונות

שלי יחימוביץ' (המחנה הציוני) ויאיר לפיד

הכנסת ה-20 יוצאת לדרך: 120 חברי כנסת, ותיקים וטריים, הצהירו היום (שלישי) אמונים במליאה בפעם הראשונה במושב הנוכחי. בין הנאומים החגיגיים והטקסים הרשמיים, מצאו רבים מהם את הזמן להצטלם ולשתף את הציבור בתמונות הסלפי שצילמו במשכן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יואל חסון (המחנה הצינוי)

לצד חברי הכנסת החדשים שעבורם היתה זו ההשבעה הראשונה, היו גם חברי הכנסת הוותיקים שהתקשו אף הם להסתיר את התרגשותם מן המאורע החגיגי. "אני מתרגש בפעם השלישית, כמו הייתה זאת ההשבעה הראשונה", כתב ח"כ אופיר אקוניס (הליכוד) בעמוד הפייסבוק שלו.

ינון מגל (הבית היהודי)

לעומתו, ח"כ שלי יחימוביץ' (המחנה הציוני) ציינה כי "זו הפעם רביעית שאני מושבעת, ברגעים אלה, לכנסת. גאה להיבחר שוב, גאה לשרת את הציבור, מלאה תוכניות וטעונה באנרגיה, אבל מודה... כבר לא מתרגשת מהמעמד החגיגי. אני מאחלת ל-39 הח"כים החדשים ולאלה הותיקים שיעבדו קשה למען הציבור, שיהיו ישרים וחרוצים, שלא יכנעו לכוחו של ההון ושיזכרו את חובם לבוחרים".

יעל גרמן (יש עתיד)

"זו הכנסת השמינית בה אני חבר ועל אף שהמעמד מרגש בכל פעם מחדש, היום המעמד מרגש במיוחד", אמר ח"כ סילבן שלום (הליכוד). "כאשר אני רואה את חתן פרס ישראל הטרי, ארז ביטון, מצטט מן המקורות בבית המחוקקים הישראלי. ארז הוא דוגמא לאדם מעורר השראה וחזון, אשר מהווה דוגמא לכל חבר כנסת, טרי או ותיק. אני מברך את ארז על בחירתו ואני תקווה שאנו, חברי הכנסת ה-20, נדע לעמוד בציפיות ולהוציא את המירב והמיטב מתפקידנו, כפי שעושה ארז".

שלי יחימוביץ' וסתיו שפיר (המחנה הציוני)

סלפי קבוצתי ("כולנו") (מרים אלסטר / פלאש 90)