בואו להשתתף בראיון עם השר בני בגין

ביום שבת הקרוב מגיע השר ד"ר בני בגין לראיון מיוחד בתכניתנו "פגוש את העיתונות", ואתם מוזמנים להשתתף. שלחו את שאלותיכם למערכת חדשות 2 באינטרנט דרך פייסבוק וטוויטר - ואולי תזכו לקבל את התשובה מבגין בשידור חי

 בעוד הסערה סביב פינוי המאחזים בשיאה והמשא ומתן עם הפלסטינים נראה רחוק מתמיד, מגיע הפוליטיקאי שזכה השבוע בתואר "ההגון ביותר" במצעד המושחתים הישראלי - השר ד"ר בני בגין, לראיון עמוק ומקיף בחדשות ערוץ 2. ביום שבת בשעה 17:45, בתכנית 'פגוש את העיתונות', תשוחח דנה ויס עם השר בגין על הנושאים הבוערים שעל סדר היום המדיני.

השר בגין, שחזר לפוליטיקה בשנה שעברה לאחר שנים ארוכות במהלכן ניהל את המכון הגיאולוגי, קיבל מנתניהו את תפקיד השר היוקרתי, -אך נשאר ללא תיק. למרות זאת, דואג בנו של ראש ממשלת הליכוד המיתולוגי, מנחם בגין, להדגיש בכל הזדמנות כי תהליך השלום עם הפלסטינים חסר סיכוי וויתורים טריטוריאליים רק מובילים לוויתורים נוספים.

גם אתם רוצים להשתתף בתכנית ? יש לכם שאלות לשר בגין? אתר האינטרנט של חדשות ערוץ 2 מציע לכם להעלות שאלות דרך פייסבוק ודרך הטוויטר. שאלות נבחרות לשר בני בגין יוצגו על המסך בזמן התוכנית ואת חלקן תשאל דנה ויס בשידור חי.

שאלו דרך פייסבוק

שאלו דרך טוויטר