ליברמן נגד התקשורת: לא חסרים שקרנים, מנוולים ואידיוטים

שר החוץ יוצא במתקפה חריפה על התקשורת: "לא חסרים פה גם שקרנים, מנוולים ואידיוטים. זה בעיקר בתקשורת אבל גם בפרלמנט. ספציפית בספקטרום משלום ירושלמי עד שלי יחימוביץ'". את הדברים אמר בתשובה לשאלת עיתונאי שלא מצאה חן בעיניו, במסיבת עיתונאים שכינס כדי לאיים במשבר קואליציוני. בינתיים המשבר נפתר

שר החוץ אביגדור ליברמן יוצא במתקפה חריפה על התקשורת: "לא חסרים פה גם שקרנים, מנוולים ואידיוטים. זה בעיקר בתקשורת אבל גם בפרלמנט. ספציפית בספקטרום משלום ירושלמי עד שלי יחימוביץ'". את הדברים אמר ליברמן במסיבת עיתונאים שכינסה סיעתו, "ישראל ביתנו", בנוכחותו של שלום ירושלמי, עיתונאי "מעריב".

במסיבת העיתונאים ליברמן הפתיע כשאיים במשבר קואליציוני. ליברמן הודיע כי מפלגתו לא תצביע בעד שום הצעת חוק ממשלתית, וכן שחבריו סיעתו יימנעו בהצבעות אי-אמון. זאת בשל אי ביטול הקיצוץ במשרד הקליטה. ליברמן כעס על כך שנמצאה דרך לבטל הקיצוץ בתמיכה בישיבות אך עדיין יקצצו בתקציב הקליטה.

ומה הצית את האש נגד העיתונאים? ליברמן נשאל האם יש קשר בין האיום במשבר לבין החלטת ראש הממשלה בנימין נתניהו, שלא לפצל בסמכויות היועץ המשפטי. ליברמן לא פספס את ההזדמנות ותקף את ירושלמי, ששאל אותו את השאלה.

ולמי שתהה - האיום הצליח והמשבר, אחד הקצרים שהמשכן ידע, הסתיים. לאחר האיומים נפגש ליברמן עם ראש הממשלה בנימין נתניהו והשניים הסכימו לדון ברצינות בהעלאת התקציבים למשרד הקליטה. כעת אין חשש שליברמן לא יתמוך בהצעות של הממשלה.